Past events

2012

09.04.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
16.04.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
23.04.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
30.04.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
07.05.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
14.05.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
21.05.2012  19:00 Käpylä Maanantai PP ’11 vs ErämaaKoirat 21.5.2012, Käpylän liikuntapuisto
28.05.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
04.06.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
11.06.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
18.06.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
25.06.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
02.07.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
09.07.2012  19:00 Käpylä Maanantai PP ’11 vs ErämaaKoirat 9.7.2012, Talin liikuntapuisto
16.07.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
23.07.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
30.07.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
06.08.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
13.08.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
20.08.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
27.08.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
01.09.2012  15:00 ErämaaKoirat vs Käpylä Maanantai PP ’11, Tikkurilan urheilupuisto
04.09.2012  18:30 Käpylä Maanantai PP ’11 vs WildBoars, Talin liikuntapuisto
10.09.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
17.09.2012  19:00 Maanantaifudis, Talin liikuntapuisto
21.09.2012  16:00 Virallinen syyssaunailta, Otarannan kattosauna
24.09.2012  18:00 Maanantaifudis (HUOM! aikaistettu alkamisajankohta), Käpylän liikuntapuisto
01.10.2012  18:30 Maanantaifudis (Huomioi aika ja paikka!), Käpylän liikuntapuisto
08.10.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
13.10.2012 - 14.10.2012  08:00 Karjaan valmistava jääkiekkoleiri, Raseborgs ishall
15.10.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
22.10.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
29.10.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
05.11.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
12.11.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
19.11.2012  18:30 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
25.11.2012  18:30 Sunnuntaihoki — kauden ensimmäinen ulkojää, Oulunkylän liikuntapuisto
26.11.2012  19:45 Maanantaifudis, Bollis 19:45!, Töölön pallokenttä – Bollis
02.12.2012  18:30 Sunnuntaihoki, Åggelby 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
03.12.2012  19:00 Vuoden eka maanantaihoki, tänään klo 19:00, Käpylä, Käpylän liikuntapuisto
03.12.2012  19:45 CANCELED: “Maanantaifudis, Bollis 19:45” — UUSI LAJI JA KELLONAIKA!, Töölön pallokenttä – Bollis
10.12.2012  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
17.12.2012  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
21.12.2012  18:30 Perjantaina 21.12. hoki + vuoden päättäjäiset!, Käpylän liikuntapuisto
27.12.2012  19:00 Sulattelukiekko, Käpylä 27.12. klo 19, Käpylän liikuntapuisto
30.12.2012  18:30 Sunnuntaihoki, Åggelby, 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto

2013

01.01.2013  14:00 UVUJ13 eli uudenvuodenulkojää 2013 (Käpylä 14:00), Käpylän liikuntapuisto
06.01.2013  12:00 Historian ensimmäinen Sunnuntaisähly, UniSport – Kumpulan liikuntakeskus
07.01.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
14.01.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
21.01.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
28.01.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
04.02.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
09.02.2013  10:00 Red Bull Open Ice -karsinnat Espoon Leppävaarassa, Leppävaaran urheilupuisto
11.02.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
18.02.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
25.02.2013  19:00 Maanantaihoki, KAUDEN VIIMEINEN KÄPYLÄ-JÄÄ!, Käpylän liikuntapuisto
03.03.2013  18:30 Sunnuntaihoki, Oulunkylä 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
08.03.2013  20:30 Pipolätkäottelu: Käpylä Maanantai vs HS-127, Leikkipuisto Linja (Ilolanpuisto)
10.03.2013  18:30 Sunnuntaihoki, Oulunkylä 18:30 KAUDEN VIKA, Oulunkylän liikuntapuisto
17.03.2013  21:00 Sunnintaisähly, Viikin monitoimitalo
24.03.2013  18:00 Lammikkolätkä, Oulunkylä 18:00 — grilli kuumana, Leikkipuisto Mäkitorppa
25.03.2013  19:00 Maanantaisähly, Koskela 19:00, Koskelan ala-asteen koulu
01.04.2013  16:00 Merijääpelit @ Laajasalo (Pond hockey session on the Baltic Sea), Säiliö 468 – KMPP Oilers Arena
05.04.2013  17:00 Varakapun pe-fudikset, Kallion kenttä – Bragu
08.04.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
12.04.2013  19:00 BRAWLERS vs. Käpylä Maanantai PP ’11, Raseborgs ishall
14.04.2013  13:00 Kevätklassikko 2013: Itä vs Länsi Hartwall-areenalla, Hartwall-areena
15.04.2013  20:00 Käpylä Maanantai PP ’11 vs. ErämaaKoirat (part IV), Käpylän liikuntapuisto
22.04.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
29.04.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
06.05.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
08.05.2013  20:15 Käpylä Maanantai PP ’11 vs. FC Lekendat, Konalan kenttä
13.05.2013  18:00 Käpylä Maanantai PP ’11 vs. FC Jakis, Konalan kenttä
13.05.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
20.05.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
23.05.2013  19:30 FC Rangers – Käpylä Maanantai PP 11, Talin liikuntapuisto
27.05.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
30.05.2013  20:15 Käpylä Maanantai PP 11 – FC Union, Talin liikuntapuisto
03.06.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
05.06.2013  18:00 Jalkapallojoukkue – Käpylä Maanantai PP 11, Siltamäki
07.06.2013  18:00 Yhdistyksen vuosikokous + sauna + makkara, Käpylän työväentalo
10.06.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
13.06.2013  18:45 Käpylä Maanantai PP 11 – SRV, Talin liikuntapuisto
17.06.2013  18:45 KKP – Käpylä Maanantai PP 11, Tapulin urheilupuisto
17.06.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
24.06.2013  20:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
01.07.2013  20:00 Käpylä Maanantai vs FC Chicken Wings, Talin liikuntapuisto
04.07.2013  20:00 Lassi Laitinen Football Jubilee, Talin liikuntapuisto
08.07.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
15.07.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
16.07.2013  19:00 Heinäkuu Hockey 2013, Myllypuron jäähalli
22.07.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
29.07.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
01.08.2013  19:30 Ulvilantien Unelma/2 – Käpylä Maanantai PP 11, Konalan kenttä
05.08.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
08.08.2013  19:30 Käpylä Maanantai PP 11 – Toyota, Konalan kenttä
12.08.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
15.08.2013  19:30 FC Funboys – Käpylä Maanantai PP 11, Talin liikuntapuisto
19.08.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
22.08.2013  18:00 Käpylä Maanantai PP 11 – FC Kalkkaro, Konalan kenttä
26.08.2013  20:00 Maanantaifudis, Tali, Talin liikuntapuisto
29.08.2013  18:45 FC Kuutti – Käpylä Maanantai PP 11, Konalan kenttä
31.08.2013  18:30 CANCELLED: IF Helsinge Atlas rf (edustusjoukkue) vs. Käpylä Maanantai PP ’11 ry (edustusjoukkue), Myyrmäen urheilupuisto
02.09.2013  19:30 Maanantaifudis, Tali – HUOM ALREADY AT 19:30!, Talin liikuntapuisto
03.09.2013  18:45 FC Lähiö – Käpylä Maanantai PP 11, Konalan kenttä
09.09.2013  18:55 Maanantaifudis, Tali – HUOM ALREADY AT 18:55!, Talin liikuntapuisto
16.09.2013  18:30 Maanantaifudis, Tali – HUOM ALREADY AT 18:30!, Talin liikuntapuisto
19.09.2013  17:00 KMPP ’11 VeriRyhmän debyytti, Veripalvelukeskus – Kivihaka
23.09.2013  19:00 Maanantaifudis, Käpylä 19, Käpylän liikuntapuisto
30.09.2013  19:00 Maanantaifudis, Käpylä, Käpylän liikuntapuisto
05.10.2013  12:00 ErämaaKoirat vs Käpylä Maanantai PP ’11, Olympiastadion, Olympiastadion
07.10.2013  19:00 Maanantaifudis 19, Käpylä, Käpylän liikuntapuisto
08.10.2013  21:00 FC Laiska Karhu vs Käpylä Maanantai PP ’11, Sonera Stadium, Sonera Stadium
11.10.2013  20:30 BRAWLERS vs Käpylä Maanantai PP ’11, Raseborgs ishall
14.10.2013  19:00 Maanantaifudis, Käpylän liikuntapuisto
22.10.2013  20:30 Väiskin syysfudismatsi 1, Väinämöisen kenttä
29.10.2013  20:30 Väiskin syysfudismatsi 2 KMPP’11 vs. Wicked Utd., Väinämöisen kenttä
04.11.2013  20:00 Maanantaifudis, Väiski, Väinämöisen kenttä
09.11.2013  10:00 KMPP Fundraising Job (moving), Kalevankatu 45
09.11.2013  22:00 Snadi HC vs Käpylä Maanantai PP ’11, Trio Areena
11.11.2013  20:00 Maanantaifudis, Väiski, Väinämöisen kenttä
18.11.2013  20:00 Maanantaifudis, Väiski, Väinämöisen kenttä
23.11.2013  15:30 Deltamarin vs. Käpylä Maanantai PP ’11, Kaarinan jäähalli
25.11.2013  20:00 Maanantaifudis, Väiski, Väinämöisen kenttä
01.12.2013  18:00 Sunnuntaihoki, Oulunkylä 18:00, Oulunkylän liikuntapuisto
08.12.2013  18:30 Sunnuntaihoki, Oulunkylä 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
09.12.2013  19:00 Pond Hockey Season Opening OPEN ICE, Käpylän liikuntapuisto
14.12.2013  17:00 Pikkujoulu 2013, Web-veistämö Oy
16.12.2013  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
22.12.2013  18:30 Ogelin sunnuntaihoki, Oulunkylän liikuntapuisto
29.12.2013  18:30 Sunnuntainen kinkkukiekko, Oulunkylä 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto

2014

05.01.2014  18:30 Sunnuntaihoki, 18:30, Ogeli, Oulunkylän liikuntapuisto
11.01.2014  22:00 Snadi HC vs Käpylä Maanantai, Trio Areena, Trio Areena
13.01.2014  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
19.01.2014  18:30 Sunnuntaipipo, Oulunkylä 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
20.01.2014  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
22.01.2014  16:30 Deltamarin HEL vs Käpylä Maanantai, Salmisaaren jäähalli
27.01.2014  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
31.01.2014  20:00 Pond Hockey Session: Bragu Friday 20:00, Kallion kenttä – Bragu
01.02.2014  12:00 Sea (Pond) Hockey Halkolaituri Sat 12:00, Halkolaiturin jää
03.02.2014  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
05.02.2014  16:00 KMPP ’11 VeriRyhmän toinen tuleminen, Veripalvelukeskus – Kivihaka
09.02.2014  15:00 Serena Ice Cross Downhill (CANCELLED DUE TO THE CLIMATE CHANGE!), Serena
09.02.2014  18:30 Maanantaihoki onkin sunnuntaihoki, Käpylän liikuntapuisto
11.02.2014  22:15 RePa -93 vs KMPP ’11, Hyrylän jäähalli 2
15.02.2014  13:00 Käpylä Maanantai PP ’11 vs Matsi HT, Helsingin jäähalli, Helsingin jäähalli
16.02.2014  19:00 TV: Ice Hockey male Preliminary round (FIN v CAN),
17.02.2014  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
20.02.2014  16:00 Skate @ the Olympic Stadium Helsinki, Olympiastadion
24.02.2014  19:00 Maanantaihoki, Käpylän liikuntapuisto
02.03.2014  18:30 Sunnuntaipipolätkä, Oulunkylän liikuntapuisto
03.03.2014  19:00 Let’s play football, Väinämöisen kenttä
05.03.2014  21:15 Jäävuoro Vuosaaressa, Vuosaaren jäähalli
09.03.2014  20:00 Sunnuntaihoki, Kallio, Kallion kenttä – Bragu
10.03.2014  19:00 Maanantaifudis, Väiski, Väinämöisen kenttä
17.03.2014  19:00 Maanantaifudis, Väiski, Väinämöisen kenttä
23.03.2014  15:30 Käpylä Maanantai: East vs West 2014, Nordis, Helsingin jäähalli
24.03.2014  19:00 Maanantaifudis, Väiski 19, Väinämöisen kenttä
31.03.2014  19:00 Maanantaifudis, Väiski 19, Väinämöisen kenttä
07.04.2014  17:00 Board of Directors Meeting I/2014, Web-veistämö Oy
07.04.2014  19:00 Maanantaifudis, Väiski 19, Väinämöisen kenttä
13.04.2014  17:00 Ice Team Raseborg vs Käpylä Maanantai, Raseborgs ishall
14.04.2014  19:00 Maanantaifudis, Väiski 19, Väinämöisen kenttä
21.04.2014  19:00 Instant Football, Käpylä 19:00, Käpylän liikuntapuisto
22.04.2014  20:00 Käpylä Maanantai vs ErämaaKoirat I/2014, Fair Pay Areena
27.04.2014  17:00 Ice Team Raseborg vs Käpylä Maanantai (Game Two), Raseborgs ishall
29.04.2014  20:00 Reenit: Oulunkylä Tiistai, Fair Pay Areena
06.05.2014  18:00 Käpylä Maanantai PP ’11 vs FC Kalkkaro, Konalan kenttä
12.05.2014  21:00 Pajamäen maanantaifudis 21:00, Pajamäen tekonurmi
14.05.2014  18:00 FC Kontu HarMi vs Käpylä Maanantai PP ’11, Konalan kenttä
17.05.2014  11:00 KMPP ’11 restaurants @ Ravintolapäivä,
19.05.2014  21:00 Pajamäen maanantaifudis 21:00, Pajamäen tekonurmi
21.05.2014  18:45 Käpylä Maanantai PP ’11 vs FC Kuutti, Konalan kenttä
26.05.2014  21:00 Pajamäen maanantaifudis 21:00, Pajamäen tekonurmi
27.05.2014  18:45 FC Lähiö vs Käpylä Maanantai PP ’11, Talin liikuntapuisto
02.06.2014  21:00 Pajamäen maanantaifudis 21:00, Pajamäen tekonurmi
05.06.2014  19:30 Käpylä Maanantai PP ’11 vs FC Puulaaki, Talin liikuntapuisto
09.06.2014  21:00 Pajamäen maanantaifudis 21:00, Pajamäen tekonurmi
11.06.2014  17:45 FC Stonga vs Käpylä Maanantai PP ’11, Pirkkolan urheilupuisto
13.06.2014 - 14.06.2014  17:45 Yhdistyskokous III, Käpylän työväentalo
16.06.2014  21:00 Pajamäen maanantaifudis 21:00, Pajamäen tekonurmi
23.06.2014  20:15 Käpylä Maanantai PP ’11 vs FC Sunday, Pirkkolan urheilupuisto
27.06.2014  19:00 Friendly football match Käpylä Maanantai PP ’11 vs. Wicked Utd., Oulunkylän liikuntapuisto
30.06.2014  21:15 Maanantaifudis, Käpylä, maanantai, 21:15, Käpylän liikuntapuisto
07.07.2014  21:00 Käpylä maanantai 21:00, Käpylän liikuntapuisto
14.07.2014  21:00 Maanantaireenit Käpylässä, Käpylän liikuntapuisto
19.07.2014 - 22.07.2014  00:00 KMPP in UK, Planet Ice – Peterborough – UK
21.07.2014  21:00 Maanantaireenit Käpylässä, Käpylän liikuntapuisto
24.07.2014  21:00 Käpylä Maanantai vs ErämaaKoirat VII, Käpylän liikuntapuisto
28.07.2014  21:00 Maanantaireenit Käpylässä, Käpylän liikuntapuisto
29.07.2014  20:15 FC WP vs Käpylä Maanantai PP 11, Talin liikuntapuisto
04.08.2014  21:00 Maanantaireenit Käpylässä, Käpylän liikuntapuisto
05.08.2014  19:30 Ulvilantien Unelma/2 vs Käpylä Maanantai PP 11, Talin liikuntapuisto
11.08.2014  20:00 Maanantaireenit TALISSA, huom TALISSA 20:00!, Talin liikuntapuisto
13.08.2014  20:15 Käpylä Maanantai PP ’11 vs Redstar Hki, Konalan kenttä
18.08.2014  19:30 Maanantaireenit, Käpylä hiekka 19:30, Akseli Toivosen kenttä
20.08.2014  18:45 Cosmos Athletic vs Käpylä Maanantai PP ’11, Konalan kenttä
25.08.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
30.08.2014  16:45 Blues EKS N vs Käpylä Maanantai PP ’11, Reebok Areena
31.08.2014  18:00 Futsal-sessio, Merihaan pallohalli 18:00, Merihaan pallohalli
01.09.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
03.09.2014  20:15 Käpylä Maanantai PP ’11 vs FC Elite, Kannelmäen liikuntapuisto
08.09.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
11.09.2014  19:30 FC Funboys vs Käpylä Maanantai PP 11, Konalan kenttä
13.09.2014  12:00 Käpylä Maanantai vs ErämaaKoirat VIII, Olympiastadion
14.09.2014  17:30 Ice Team Raseborg vs Käpylä Maanantai, Raseborgs ishall
15.09.2014  18:00 Playoffs: Käpylä Maanantai (Lohko 1/I) vs Ylämaan Karhut (Lohko 3/III), Jakomäen liikuntapuisto
15.09.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
20.09.2014 - 21.09.2014  09:00 Castovanni Eagles – KMPP, Kalevi Keskstaadion
22.09.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
29.09.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
01.10.2014  19:00 Fudiskauden päätösillallinen (+ Finaali, Kuntokakkonen), Töölön pallokenttä – Bollis
01.10.2014  22:00 Snadi HC vs Käpylä Maanantai, Trio Areena
06.10.2014  20:00 Väiski Maanantai -reenit, Väinämöisen kenttä
12.10.2014  18:30 Käpylä Maanantai vs Ice Team Raasepori, Helsingin jäähalli
13.10.2014  19:00 Maanantaireenit 19:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
13.10.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
20.10.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
21.10.2014  21:00 Laiska Karhu vs Käpylä Maanantai, Sonera Stadium
27.10.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
03.11.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
10.11.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
16.11.2014  19:00 Instant Pond Hockey Sunday @ Oulunkylä 19:00!, Oulunkylän liikuntapuisto
17.11.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
23.11.2014  18:00 Pond Hockey Sunday @ Oulunkylä 18:00, Oulunkylän liikuntapuisto
24.11.2014  20:00 Maanantaireenit 20:00, Väiski, Väinämöisen kenttä
29.11.2014  16:15 FC Pennut – Käpylä Maanantai, Hakaniemi AC 4
29.11.2014  21:00 Käpylä Maanantai vs HC Puhis, Malmin jäähalli
30.11.2014  18:30 Sunday Pond, Oulunkylän liikuntapuisto
01.12.2014  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey Session, Käpylän liikuntapuisto
06.12.2014  15:30 Headless Chicken FC – Käpylä Maanantai, Hakaniemi AC 4
07.12.2014  18:30 Käpylä Maanantai Sunday Pond Hockey, Oulunkylän liikuntapuisto
13.12.2014  11:00 Käpylä Maanantai – FC Ratapihan Dynamo, Hakaniemi AC 4
15.12.2014  07:00 Deltaliiga: HC Danske vs Käpylä Maanantai, Salmisaaren jäähalli
15.12.2014  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
20.12.2014  18:15 Kallion Luja – Käpylä Maanantai, Latokartano LH1
21.12.2014  18:30 Käpylä Maanantai Sunday Pond Hockey, Oulunkylä 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
28.12.2014  18:30 Sunday session, Oulunkylä 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
29.12.2014  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto

2015

03.01.2015  19:45 Kukonlaulun Kiekkoklubi vs Käpylä Maanantai PHC, Salmisaaren jäähalli
04.01.2015  18:30 Oulunkylä Sunday Pond Hockey, Oulunkylän liikuntapuisto
06.01.2015  16:00 KMPP-Kinkkukiekko: Eastern All-Stars vs Western All-Stars, Hartwall-areena
11.01.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey, Oulunkylän liikuntapuisto
12.01.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
17.01.2015  13:45 Käpylä Maanantai – TDJ, Merihaan pallohalli
18.01.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey, Oulunkylän liikuntapuisto
19.01.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
25.01.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey, Oulunkylän liikuntapuisto
26.01.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
31.01.2015  17:30 Oulunkylä Lauantai Pond Hockey 17:30 NOTE 17:30!, Oulunkylän liikuntapuisto
01.02.2015  16:00 Käpylä Sunnuntai 16:00, Käpylän liikuntapuisto
01.02.2015  19:30 Respect Suomen Cup 2015: Käpylä Maanantai vs PK-35, Töölön pallokenttä – Bollis
02.02.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
07.02.2015  13:00 EUK – Käpylä Maanantai, Merihaan pallohalli
08.02.2015  08:45 SAVE POND HOCKEY -pipolätkäturnaus, Kallion kenttä – Bragu
09.02.2015  18:30 Jokerit vs Dynamo Moscow, Hartwall-areena
09.02.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
11.02.2015  16:30 Käpylä Maanantai PHC vs Deltajengi, Salmisaaren jäähalli
14.02.2015  12:30 Käpylä Maanantai – Calcio Catenaccio, Hakaniemi AC 4
15.02.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
16.02.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
16.02.2015  22:00 Noutajat vs Käpylä Maanantai PHC, Malmin jäähalli
22.02.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
23.02.2015  19:00 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
28.02.2015  12:15 Mikonkadun IMT – Käpylä Maanantai, Merihaan pallohalli
01.03.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
07.03.2015  18:30 HePa – Käpylä Maanantai, Hakaniemi AC 4
07.03.2015  20:30 Ice Hockey Practice no 1, Hartwall Cave, Hartwall-areena
08.03.2015  18:30 Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
15.03.2015  18:30 VIIMEINEN! Oulunkylä Sunnuntai Pond Hockey 18:30, Oulunkylän liikuntapuisto
21.03.2015  13:45 Käpylä Maanantai – MD Alumni, Merihaan pallohalli
28.03.2015 - 29.03.2015  09:00 Harrastekiekkoturnaus Virroilla, Virtain Jäähalli – Erkan Areena
01.04.2015  21:00 Lehtikuusentie Keskiviikko Fudis, Lehtikuusenkenttä
08.04.2015  21:00 Lehtikuusentie Keskiviikko Fudis, Lehtikuusenkenttä
15.04.2015  21:00 Lehtikuusentie Keskiviikko Fudis, Lehtikuusenkenttä
19.04.2015  16:45 Blues EKS vs Käpylä Maanantai, Reebok Areena
21.04.2015  19:45 Football: Käpylä Maanantai PP ’11 – FC Wiikingit/05, Pitäjänmäki TN
22.04.2015  21:00 Lehtikuusentie Keskiviikko Fudis, Lehtikuusenkenttä
29.04.2015  21:00 Lehtikuusentie Keskiviikko Fudis, Lehtikuusenkenttä
04.05.2015  18:00 Football: FC Aztecas – Käpylä Maanantai PP ’11, Siltamäki Hiekka
04.05.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
08.05.2015 - 09.05.2015  17:00 The End and New Beginning Sauna, Saunamesta
11.05.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
13.05.2015  19:45 Football: Käpylä Maanantai PP ’11 Atlantis FC/RS, Kallio TN
17.05.2015  11:00 Street Hockey Sunday, HS127 Stadion
18.05.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
22.05.2015  20:00 Football: FC POHU/Susijengi – Käpylä Maanantai PP ’11, Pirkkola TN
24.05.2015  11:00 Pasila Street Hockey Sunday, HS127 Stadion
25.05.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
27.05.2015  18:00 Football: Käpylä Maanantai PP ’11 – FC HEIV, Kallio TN
31.05.2015  11:00 Street Hockey Sunday, HS127 Stadion
01.06.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
03.06.2015  19:30 Football: FC POHU/Burros – Käpylä Maanantai PP ’11, Kannelmäki H
08.06.2015  19:45 Football: Käpylä Maanantai PP ’11 – Strikers/Bertil, Kallio TN
08.06.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
14.06.2015  11:00 Street Hockey Sunday, HS127 Stadion
15.06.2015  19:30 Football: PK 35/Vamos – Käpylä Maanantai PP ’11, Tapuli H
15.06.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
22.06.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
26.06.2015  18:00 Football: HJK/Yellow – Käpylä Maanantai PP ’11, Pyrkkä
29.06.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
02.07.2015  18:00 Football: Käpylä Maanantai PP ’11 – AC Balls, Pirkkola TN
06.07.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
13.07.2015  21:00 Football KÄPYLÄ Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
20.07.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
27.07.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
03.08.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
04.08.2015  20:30 6.div – Käpylä Maanantai – FC POHU/Shrimps, Pallomylly
10.08.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
13.08.2015  20:40 6.div – Trikiinit – Käpylä Maanantai, Myllypuro TN
15.08.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
16.08.2015  11:00 Street Hockey Sunday, Väiski, Väinämöisen kenttä
17.08.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
23.08.2015  11:00 Street Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
24.08.2015  20:40 6.Div – HerTo/CW – Käpylä Maanantai, Kontula TN
29.08.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
30.08.2015  11:00 Street Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
31.08.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
02.09.2015  19:00 6.Div – Käpylä Maanantai – Gnistan/Roots, Pirkkola TN
04.09.2015  19:45 6.Div – Käpylä Maanantai – Käpylän Sekunda, Tali halli
06.09.2015  11:00 Street Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
06.09.2015  16:00 Ice Team Raseborg vs Käpylä Maanantai PHC, Aktia Ishall
07.09.2015  20:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
08.09.2015  18:00 6.Div – Ruisku – Käpylä Maanantai, Myllypuro TN
11.09.2015 - 12.09.2015  18:00 Yhdistyskokoussauna 2015, Teurastamon sauna
12.09.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
14.09.2015  19:00 Football Arabia Maanantai 19:00, Arabianrannan liikuntapuisto
21.09.2015  19:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
24.09.2015  20:30 Football Kumpulanlaakso Torstai, Kumpulanlaakson kenttä
26.09.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
28.09.2015  19:00 Football Arabia Maanantai, Arabianrannan liikuntapuisto
01.10.2015  20:30 Football Kumpulanlaakso Torstai, Kumpulanlaakson kenttä
03.10.2015  15:20 Helsinki Beavers vs Käpylä Maanantai PHC, Hernesaaren jäähalli
08.10.2015  20:30 Football Kumpulanlaakso Torstai, Kumpulanlaakson kenttä
10.10.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
12.10.2015  19:30 Football Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
14.10.2015  21:15 HIK: JHPK – Käpylä Maanantai, Matinkylän jäähalli
17.10.2015  14:00 Aleksi Juselius Heritage Open I – Track and Field Challenge, Eläintarhan kenttä
19.10.2015  19:30 Football Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
24.10.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
26.10.2015  19:30 Football Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
29.10.2015  21:15 HIK: Ice Tigers – Käpylä Maanantai, Reebok Areena
31.10.2015  15:00 FC HeRPeS – KMPP, Hakaniemi AC 4
02.11.2015  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
04.11.2015  21:15 HIK: Rangers94 – Käpylä Maanantai, Reebok Areena
07.11.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
09.11.2015  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
14.11.2015 - 15.11.2015  00:00 Tallinn Hockey Weekend, Jeti Jäähall
14.11.2015  16:15 KMPP – FC Dallas, Hakaniemi AC 3
15.11.2015  18:00 Pipolätkäsunnuntai SEASON OPENING!, Oulunkylän liikuntapuisto
16.11.2015  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
21.11.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
22.11.2015  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
23.11.2015  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
28.11.2015  14:45 EUK – KMPP, Hakaniemi AC 3
29.11.2015  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
30.11.2015  07:00 Deltaliiga: @ HC Danske – Salmisaari 2, Salmisaaren jäähalli
02.12.2015  21:15 Käpylä Maanantai PHC – JHPK (NEW TIME AND PLACE), Matinkylän jäähalli
05.12.2015  17:00 KMPP – OJy, Merihaan pallohalli
05.12.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
07.12.2015  21:30 EHK – Käpylä Maanantai PHC, Hernesaaren jäähalli
13.12.2015  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
17.12.2015  19:30 Blues EKS Naiset vs Käpylä Maanantai PHC, Reebok Areena
19.12.2015  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
20.12.2015  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
27.12.2015  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto

2016

02.01.2016  17:30 TV: 2016 World Junior Ice Hockey Championships Quarterfinal: FIN vs CAN, Web-veistämö Oy
03.01.2016  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
07.01.2016  16:30 Deltaliiga: @ Lemminkäinen – Salmisaari 1, Salmisaaren jäähalli
09.01.2016  20:30 Käpylä Maanantai PHC – Torpedos, Hartwall-areena
10.01.2016  18:00 Pond Hockey: Käpylä Maanantai vs Jäähyttelijät, Oulunkylän liikuntapuisto
13.01.2016  16:30 Deltaliiga: Käpylä Maananti PHC vs Deltajengi, Salmisaaren jäähalli
14.01.2016  19:00 Käpylä Thursday Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
16.01.2016  10:00 Saturday Halkolaituri Sea Hockey Classic, Halkolaiturin jää
16.01.2016  15:00 KMPP – Wise Group, Hakaniemi AC 3
17.01.2016  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
23.01.2016  18:30 Kallion Luja – KMPP, Myllypuro AC 1
23.01.2016  20:30 HIK/KHL: Käpylä Maanantai PHC – Morrison, Hartwall-areena
24.01.2016  16:00 Pond Hockey: Jäähyttelijät vs Käpylä Maanantai, Kallion kenttä – Bragu
30.01.2016  15:30 HAHO – Käpylä Maanantai PHC, Kellokosken jäähalli
31.01.2016  18:15 KMPP – HuPaVeikot, Hakaniemi AC 3
31.01.2016  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
06.02.2016  09:00 Save Pond Hockey -turnaus, Kallion kenttä – Bragu
06.02.2016  15:45 Headless Chicken FC – KMPP, Merihaan pallohalli
06.02.2016  20:30 Ice Hockey: Hartwall Arena 2, Hartwall-areena
08.02.2016  19:00 Pond Hockey Monday, Käpylän liikuntapuisto
13.02.2016  17:00 KMPP – FC Ratapihan Dynamo, Merihaan pallohalli
14.02.2016  17:30 HT HAMMERS – Käpylä Maanantai PHC, Tapiolan jäähalli
15.02.2016  19:00 Pond Hockey Monday, Käpylän liikuntapuisto
20.02.2016  20:30 Käpylä Maanantai PHC – Gringos, Hartwall-areena
22.02.2016  19:00 Pond Hockey Monday, Käpylän liikuntapuisto
26.02.2016  21:00 Kampin Karjut – Käpylä Maanantai PHC, Hartwall-areena
27.02.2016  18:00 FC Pennut – KMPP, Hakaniemi AC 3
28.02.2016  13:00 Käpylä Maanantai 5th Anniversary: EAST vs WEST, Hartwall-areena
28.02.2016  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
05.03.2016  08:00 WARRIOR PIPOLÄTKÄ-TURNAUS, Nurmijärven tekojääkenttä
05.03.2016  20:30 Hockey-reenit, Hartwall-areena
06.03.2016  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
11.03.2016  19:45 Pond Hockey Season Finale, Kallion kenttä – Bragu
12.03.2016  18:00 KMPP – FC Hesus, Hakaniemi AC 4
13.03.2016  21:00 Blues Senators – Käpylä Maanantai PHC, Espoonlahden jäähalli
14.03.2016  22:00 Noutajat – Käpylä Maanantai PHC, Malmin jäähalli
19.03.2016  15:30 Playoffs 1st round: Royal Kaisaniemi – Käpylä Maanantai PP ’11, Hakaniemi AC 4
19.03.2016  20:30 Käpylä Maanantai PHC – MyyrHT, Hartwall-areena
20.03.2016  19:30 Regions’ Cup: Fc Hieho – Käpylä Maanantai PP ’11, Töölön pallokenttä – Bollis
30.03.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Wednesday, Kumpulanlaakson kenttä
02.04.2016  20:30 Beavers Liiga: Käpylä Maanantai PHC vs LTP Hockey, Hartwall-areena
06.04.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Wednesday, Kumpulanlaakson kenttä
09.04.2016 - 10.04.2016  00:00 Simo Syrjävaara Futsal Finnish Championsip Tournament, Esport Arena
09.04.2016  15:20 Beavers Liiga: Helsinki Beavers vs Käpylä Maanantai PHC, Hernesaaren jäähalli
13.04.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Wednesday, Kumpulanlaakson kenttä
16.04.2016  15:30 FC Cacique Internacional vs Käpylä Maanantai PHC, Oller del Mas
16.04.2016  20:30 Beavers Liiga: Käpylä Maanantai PHC vs Helsinki Beavers, Hartwall-areena
17.04.2016  10:45 Beavers Liiga: LTP Hockey vs Käpylä Maanantai PHC, Tuusulan jäähalli
18.04.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
20.04.2016  21:00 Football: Kumpulanlaakso Wednesday, Kumpulanlaakson kenttä
25.04.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
27.04.2016  21:00 Football: Kumpulanlaakso Wednesday, Kumpulanlaakson kenttä
02.05.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
07.05.2016 - 08.05.2016  12:00 Käpylä Maanantai: Sauna Lauantai, Saunamesta
09.05.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
10.05.2016  20:30 Football 6. Div: HeKuLa – Käpylä Maanantai, Talin liikuntapuisto
15.05.2016  11:00 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
15.05.2016  16:15 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – Fc Puimur/2, Pirkkola TN
16.05.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
19.05.2016  19:30 Football 6. Div: Fc Pohu/Reservi – Käpylä Maanantai, Talin liikuntapuisto
21.05.2016  10:30 Morning ice Practice, Myllypuron jäähalli
22.05.2016  11:00 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
23.05.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
28.05.2016  12:40 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – Fc Pohu/Burros, Tali halli
29.05.2016  11:00 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
30.05.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
31.05.2016  19:20 Football 6. Div: Fc Aztecas – Käpylä Maanantai, Pallomylly
05.06.2016  11:00 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
06.06.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
08.06.2016  21:00 Football Wednesday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
12.06.2016  14:30 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – Ellas/2, Tali halli
12.06.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
13.06.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
15.06.2016  19:20 Football 6. Div: AFC EMU/Akatemia – Käpylä Maanantai, Kartano TN
19.06.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
20.06.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
21.06.2016  18:30 Summer ice, Myllypuron jäähalli
26.06.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Kartanokosken urheilupuisto
27.06.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
30.06.2016  18:00 GAME CANCELLED! Football 6. Div: Käpylä Maanantai – ToTe/Ratapihan Dynamo, Myllypuro TN
30.06.2016  18:00 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
03.07.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
04.07.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
06.07.2016  21:00 Football Wednesday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
10.07.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
11.07.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
13.07.2016  21:00 Football Wednesday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
17.07.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
18.07.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
20.07.2016  21:00 Football Wednesday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
23.07.2016  15:30 Summer Ice, Myllypuron jäähalli
24.07.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
25.07.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
27.07.2016  21:00 Football Wednesday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
31.07.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
01.08.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
03.08.2016  19:15 Football 6. Div: Tavastia/ Fc Mojo – Käpylä Maanantai, Kallio TN
07.08.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
08.08.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
09.08.2016  20:30 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – SS Stanley, Töölön pallokenttä – Bollis
14.08.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
15.08.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
16.08.2016  20:20 Football 6. Div: PPV/Seos – Käpylä Maanantai, Pyrkkä
20.08.2016  12:00 KMPP: Aleksi Juselius Heritage Open II – Track and Field Challenge 2016, Eläintarhan kenttä
20.08.2016  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
21.08.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
22.08.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
27.08.2016  13:45 Hockey Day in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
27.08.2016  15:00 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – PiTa, Pitäjänmäki TN
28.08.2016  19:30 Roller Hockey Sunday, Väinämöisen kenttä
29.08.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
30.08.2016  20:40 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – Valtti/R.O.U., Tali halli
02.09.2016  18:00 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – Tote/Ratapihan Dynamo, Pallomylly
03.09.2016  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
05.09.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
10.09.2016  14:30 Football 6. Div: KPPK – Käpylä Maanantai, Pirkkola TN
12.09.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
14.09.2016  18:00 Football 6. Div: Käpylä Maanantai – HIFK/5, Kallio TN
14.09.2016 - 19.09.2016  19:10 Käpylä Maanantai Euro Hockey Tour 2016, Central Europe
17.09.2016  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
19.09.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
22.09.2016  19:45 Käpylä Maanantai PHC vs Ice Team Raseborg, Hartwall-areena
24.09.2016  17:00 Futsal training – Meilahti, Meilahden liikuntakeskus
26.09.2016  21:00 Football: Laajasuo Monday, Laajasuon Tekonurmi
26.09.2016  22:00 Esiottelu: Itä-Helsingin Noutajat vs Käpylä Maanantai PHC, Malmin jäähalli
27.09.2016  21:00 Football friendly: Fc Laiska Karhu – Käpylä Maanantai PP ’11, Sonera Stadium
27.09.2016  21:00 Football: Fc Laiska Karhu – Käpylä Maanantai, Sonera Stadium
01.10.2016  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
03.10.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
08.10.2016  15:00 Football Friendly Game in Riihimäki, Riihimäen Keskusurheilupuisto
09.10.2016  22:00 Hockey game: @ Kuusikon Ponnistus (HIK), Tikkurilan urheilupuisto
10.10.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
14.10.2016  17:45 Hockey Night in Hartwall Arena Vs. Diablos Hockey (Friendly), Hartwall-areena
15.10.2016  16:00 Futsal training, Meilahden liikuntakeskus
15.10.2016  21:00 Käpylä Maanantai – Coyotes (HIK), Hartwall-areena
17.10.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
18.10.2016  19:45 Hockey game: @ HC Reinot (HIK), Hartwall-areena
21.10.2016 - 22.10.2016  17:00 Käpylä Maanantai: Sauna Perjantai, Saunamesta
24.10.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
27.10.2016  22:00 Hockey game: @ Morrison (HIK), Myyrmäen urheilupuisto
29.10.2016  21:00 Hockey game: Vs. LPS (HIK), Hartwall-areena
31.10.2016  20:00 Football: Kumpulanlaakso Monday, Kumpulanlaakson kenttä
02.11.2016  21:15 Ice @ Salmisaari, Salmisaaren jäähalli
05.11.2016  16:00 Futsal training, Meilahden liikuntakeskus
07.11.2016  22:00 Hockey game: @ Noutajat (HIK), Malmin jäähalli
12.11.2016  11:15 Futsal game vs. FC Kuha, Hakaniemi AC 3
12.11.2016  21:00 Hockey game: Vs. Mr Taxi HT, Hartwall-areena
13.11.2016  18:05 Pond Hockey Sunday!, Oulunkylän liikuntapuisto
19.11.2016  10:45 Futsal game vs. FC Hesus, Hakaniemi AC 3
20.11.2016  17:00 Hockey Night in Hartwall Arena VS. Pita (Training), Hartwall-areena
21.11.2016  07:00 DELTALEAGUE: Käpylä Maanantai PHC – HC DANSKE, Salmisaaren jäähalli
23.11.2016  21:15 Hockey game: @ OKK (HIK), Malmin jäähalli
26.11.2016  18:45 Futsal game vs. Månsas Utd, Hakaniemi AC 4
26.11.2016  21:00 Hockey game: Vs. OHT (HIK), Hartwall-areena
27.11.2016  18:30 Ogeli Pipolätkä Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
30.11.2016  21:15 DELTALEAGUE: Käpylä Maanantai PHC – Puhis Bears, Salmisaaren jäähalli
03.12.2016  12:15 Futsal game vs. Atletico Helsinki, Hakaniemi AC 4
04.12.2016  18:30 Ogeli Pipolätkä Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
05.12.2016  20:30 Hockey game: Vs. OKK Stanley (HIK), Malmin jäähalli
10.12.2016  21:00 Käpylä Maanantai PHC vs Liuku Hockey (näytösottelu), Hartwall-areena
17.12.2016  20:15 Blues EKS Naiset vs Käpylä Maanantai PHC, Leppävaaran urheilupuisto
18.12.2016  15:00 KMPP PHC EAST VS. WEST *VI*, Hartwall-areena
19.12.2016  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
26.12.2016  18:30 Pihapelipäivä: Käpylä Maanantai -> Kallio Maanantai, Kallion kenttä – Bragu

2017

02.01.2017  18:30 Käpylä Maanantai Pipolätkä, Käpylän liikuntapuisto
03.01.2017  19:30 Kallio Pond Hockey, Kallion kenttä – Bragu
07.01.2017  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
08.01.2017  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
12.01.2017  16:30 DELTALEAGUE: Lemminkäinen – Käpylä Maanantai PHC, Salmisaaren jäähalli
14.01.2017  18:00 Futsal game vs. Ulvilantien Unelma/2, Hakaniemi AC 4
15.01.2017  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
18.01.2017  16:30 DELTALEAGUE: Käpylä Maanantai PHC – Deltajengi, Salmisaaren jäähalli
21.01.2017 - 22.01.2017  10:00 Save Pond Hockey, Mikkeli, Mikkeli
21.01.2017  21:00 HIK: Käpylä Maanantai PHC – Gringos, Hartwall-areena
23.01.2017  18:30 Pond Hockey: Käpylä Monday, Käpylän liikuntapuisto
28.01.2017  18:45 Futsal game vs. Kallion Luja, Hakaniemi AC 4
29.01.2017  20:15 HIK: HC Gallia – Käpylä Maanantai PHC, Hyrylän jäähalli 2
30.01.2017  18:30 Pond Hockey: Käpylä Monday, Käpylän liikuntapuisto
04.02.2017  16:00 Futsal game vs. Ikurin Turbiini JS, Hakaniemi AC 4
04.02.2017  21:00 HIK: Käpylä Maanantai PHC – Rangers94, Hartwall-areena
11.02.2017 - 12.02.2017  10:00 Save Pond Hockey, Helsinki, Kallion kenttä – Bragu
16.02.2017  21:15 HIK: Ice Tigers – Käpylä Maanantai PHC, Leppävaaran urheilupuisto
18.02.2017  12:15 Futsal game vs. HuPaVeikot, Hakaniemi AC 3
18.02.2017  21:00 HIK: Käpylä Maanantai PHC – JäTe, Hartwall-areena
19.02.2017  20:00 HIK: RT – Käpylä Maanantai PHC, Helsingin jäähalli
25.02.2017  18:45 Futsal game vs. HeRPeS, Hakaniemi AC 3
27.02.2017  21:00 Football: Käpylä Maanantai – Käpylän juniorihalli, Käpylän liikuntapuisto
04.03.2017  09:00 Zoom: Warrior -pipolätkäturnaus, Nurmijärven tekojääkenttä
04.03.2017  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
06.03.2017  21:00 Football: Käpylä Maanantai – Käpylän juniorihalli, Käpylän liikuntapuisto
11.03.2017  10:00 Save Pond Hockey – Tampere,
11.03.2017  15:00 Futsal game vs. FC Sammakot, Hakaniemi AC 3
11.03.2017  20:00 HIK: HT HAMMERS – Käpylä Maanantai PHC, Tapiolan jäähalli
13.03.2017  21:00 Football: Käpylä Maanantai – Käpylän juniorihalli, Käpylän liikuntapuisto
17.03.2017  19:00 Football: Regions Cup Käpylä Maanantai – HIFK/4, Töölön pallokenttä – Bollis
18.03.2017  07:45 HIK: Bats – Käpylä Maanantai PHC, Paloheinän jäähalli
18.03.2017  15:15 Futsal game vs. FC Kulmakivi, Hakaniemi AC 3
20.03.2017  21:00 Football: Käpylä Maanantai – Käpylän juniorihalli, Käpylän juniorihalli
25.03.2017  19:45 DELTALIIGAN FINAALI: Käpylä Maanantai PHC – HC DANSKE, Salmisaaren jäähalli
27.03.2017  21:00 Football: Käpylä Maanantai – Käpylän juniorihalli, Käpylän juniorihalli
27.03.2017  22:00 HIK: Käpylä Maanantai PHC – Noutajat, Malmin jäähalli
03.04.2017  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
05.04.2017  21:15 HIK/LIIGA PLAYOFFS: Rangers 94 vs Käpylä Maanantai, Leppävaaran urheilupuisto
10.04.2017  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
17.04.2017  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
19.04.2017  21:00 Football training game, Kartano TN
22.04.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
24.04.2017  21:15 HIK-LIIGA Bronze Game: Gringos vs Käpylä Maanantai, Leppävaaran urheilupuisto
27.04.2017  21:00 Harraste Football: HJK/Töölön Ihme/2 – Käpylä Maanantai/2, Lehtikuusenkenttä
29.04.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
29.04.2017  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena Basement, Hartwall-areena
02.05.2017  19:20 6.Div Football: HePuLi – Käpylä Maanantai, Myllypuro TN
06.05.2017  09:00 Ice Tigers Turnaus 2017, Myyrmäen urheilupuisto
06.05.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
06.05.2017  17:00 Käpylä Maanantai: Sauna Lauantai, Pähkinäsauna
08.05.2017  18:00 6.Div Football: FC FC – Käpylä Maanantai, Pirkkola TN
12.05.2017  16:30 1st Annual Pesäpallo Game: Ice Hockey vs Football, Meilahden liikuntapuisto
13.05.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
14.05.2017  16:15 Harraste Football: Käpylä Maanantai/2 – Fc PeSä, Pirkkolan urheilupuisto
15.05.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
19.05.2017  18:00 6.Div Football: Käpylä Maanantai – Valtti/All-Stars, Töölön pallokenttä – Bollis
20.05.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
21.05.2017  12:45 Harraste Football: Fc Muskelbååtti – Käpylä Maanantai/2, Kallion kenttä – Bragu
21.05.2017  14:00 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
24.05.2017  21:00 Football training game 7vs7: KMPP vs. Wildboars, Haapaniemenkenttä
25.05.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
26.05.2017  18:00 6.Div Football: Ponnistus/Kermaa – Käpylä Maanantai, Tali halli
30.05.2017  20:40 6.Div Football: Käpylä Maanantai – Fc Pohu/Simpsons, Tali halli
30.05.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
01.06.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
01.06.2017  20:20 Harraste Football: Käpylä Maanantai/2 – Fc Monday Utd, Kallio TN
03.06.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
03.06.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
05.06.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
07.06.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
07.06.2017  21:45 Harraste Football: Fc Humppaveikot – Käpylä Maanantai/2, Lehtikuusenkenttä
09.06.2017  19:30 6.Div Football: Atlantis Fc/Etelä – Käpylä Maanantai, Kartano TN
10.06.2017  13:00 Suomi-Eesti 100+ Challenge, Kallion kenttä – Bragu
10.06.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
12.06.2017  20:15 Harraste Football: Käpylä Maanantai/2 – Fc Basterds, Kallio TN
12.06.2017  20:15 Harraste Football: Käpylä Maanantai/2 – Fc Basterds, Kallio TN
12.06.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
14.06.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
14.06.2017  19:10 6.Div Football: Käpylä Maanantai – Strikers/Bertil, Myllypuro TN
17.06.2017  17:00 Football training: Laajasuon liikuntapuisto, Laajasuon Tekonurmi
19.06.2017  19:00 Seksihellekesäjää / Summer Ice Session 1of2, Myllypuron jäähalli
19.06.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
21.06.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
26.06.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
27.06.2017  20:15 6.Div Football: HPS/Jägers – Käpylä Maanantai, Paloheinä TN
28.06.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
28.06.2017  18:45 Harraste Football: Sporting Töölö – Käpylä Maanantai/2, Kallio TN
01.07.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
05.07.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
05.07.2017  20:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
08.07.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
12.07.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
12.07.2017  20:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
15.07.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
18.07.2017  19:00 Seksihellekesäjää / Summer Ice Session 2of2, Myllypuron jäähalli
19.07.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
19.07.2017  21:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.07.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
26.07.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
26.07.2017  20:00 Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
29.07.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
31.07.2017  21:00 Football Monday in Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
01.08.2017  18:00 6.Div Game: Fc Kobane – Käpylä Maanantai, Pirkkola TN
01.08.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
02.08.2017  21:15 Harraste peli: Käpylä Maanantai/2 – Red Star Helsinki, Kallio TN
05.08.2017  10:00 PAF Street Hockey Cup Åland, Servicegatan Mariehamn
05.08.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
07.08.2017  21:00 Football Monday in Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
09.08.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
09.08.2017  21:00 Harraste peli: PPJ – Käpylä Maanantai/2, Kallio TN
10.08.2017  20:30 6.Div Game: Käpylä Maanantai – HePuLi, Tali halli
12.08.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
12.08.2017  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
14.08.2017  21:00 Football Monday in Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
16.08.2017  18:00 Harraste peli: Käpylä Maanantai/2 – LyPo, Töölö PK 6
16.08.2017  18:30 Väiski Roller Hockey, Väinämöisen kenttä
18.08.2017  18:00 6.Div Game: Käpylä Maanantai – FC FC, Tali halli
18.08.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
19.08.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
21.08.2017  21:00 Football Monday in Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.08.2017  21:00 Naisten jalkapalloa, Kumpulanlaakson kenttä
23.08.2017  21:05 Harraste peli: Käpylä Maanantai/2 – The Avengers Plus, Kallio TN
25.08.2017  22:00 HC Kollit vs Käpylä Maanantai PHC, Tikkurilan urheilupuisto
26.08.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
26.08.2017  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
27.08.2017  18:30 6.Div Game: Valtti/All-Stars – Käpylä Maanantai, Puotila TN
28.08.2017  21:00 Football Monday in Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
30.08.2017  20:30 6.Div Game: Käpylä Maanantai – Ponnistus/Kermaa, Pallomylly
31.08.2017  20:00 Harraste peli: Komsobol – Käpylä Maanantai/2, Koskelantie nappula TN
01.09.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
02.09.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
05.09.2017  20:40 6.Div Game: Fc Pohu/Simpsons – Käpylä Maanantai, Tali TN
09.09.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
09.09.2017  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
11.09.2017  20:45 Harraste peli: Käpylä Maanantai/2 – Kallion Bumaus, Kallio TN
13.09.2017  20:10 6.Div Game: Käpylä Maanantai – Atlantis Fc/Etelä, Pirkkola TN
15.09.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
16.09.2017  13:00 Käpylä Maanantai Track N Field Challenge 2017, Eläintarhan kenttä
16.09.2017 - 17.09.2017  16:00 Käpylä Maanantai: Sauna Lauantai, Mäkelänkadun Edustussauna
16.09.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
19.09.2017  20:40 6.Div Game: Strikers/Bertil – Käpylä Maanantai, Myllypuro TN
23.09.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
23.09.2017  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
24.09.2017  16:40 6.Div Game: Atlantis Fc/Etelä – Käpylä Maanantai, Pirkkola TN
27.09.2017  19:30 6.Div Game: Käpylä Maanantai – HPS/Jägers, Pitäjänmäki TN
29.09.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
30.09.2017  17:00 Laajasuo Football Saturday, Laajasuon Tekonurmi
01.10.2017  18:45 Exhibition game against Itä-Helsingin Noutajat, Malmin jäähalli
02.10.2017  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
07.10.2017  21:00 Stadi-liiga opening game: Käpylä Maanantai vs PT-80, Hartwall-areena
09.10.2017  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
13.10.2017  21:30 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave (SHORTER BECAUSE OF JOKERIT-A), Hartwall-areena
13.10.2017  22:00 Stadi-liiga road game: Liu vs Käpylä Maanantai, Myyrmäen urheilupuisto
16.10.2017  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
21.10.2017  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs HC Rainbowmen, Hartwall-areena
23.10.2017  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
23.10.2017  22:00 Stadi-liiga road game: GrIFK GG jun vs Käpylä Maanantai, Grankulla ishall
27.10.2017  21:30 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave (SHORTER BECAUSE OF JOKERIT-A), Hartwall-areena
30.10.2017  20:00 Football Monday Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
04.11.2017  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs JHC, Hartwall-areena
08.11.2017  21:00 Stadi-liiga road game: HC Tankki vs Käpylä Maanantai, Salmisaaren jäähalli
10.11.2017  21:00 CANCELLED: Friday Hockey Night, Hartwall-areena
11.11.2017  15:30 Käpylä Maanantai/2 – FC Kulmakivi, Hakaniemi AC 3
11.11.2017  18:00 Käpylä Maanantai/1 – JS Ruud Gullit, Hakaniemi AC 4
18.11.2017  15:30 New Team – Käpylä Maanantai/2, Hakaniemi AC 3
18.11.2017  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs HC Snipers, Hartwall-areena
19.11.2017  18:15 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
19.11.2017  21:15 Exhibition Game: Puhis Bears vs Käpylä Maanantai, Salmisaaren jäähalli
22.11.2017  21:15 Stadi-liiga road game: Rangers vs Käpylä Maanantai, Leppävaaran urheilupuisto
24.11.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
25.11.2017  13:00 Hc Börje – Käpylä Maanantai/1, Hakaniemi AC 4
25.11.2017  16:30 Deltaliiga: Käpylä – HIT Hockey, Salmisaaren jäähalli
26.11.2017  18:30 Pond Hockey Sunday, Oulunkylän liikuntapuisto
02.12.2017  14:00 Käpylä Maanantai/1 – FC Jaffa-pennut, Hakaniemi AC 4
02.12.2017  17:30 Käpylä Maanantai/2 – FC ITÄ, Merihaan pallohalli
02.12.2017  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs BB, Hartwall-areena
05.12.2017  22:00 Stadi-liiga road game: Failers vs Käpylä Maanantai, Järvenpään jäähalli
08.12.2017  20:15 Ulvilantien Unelma/2 – Käpylä Maanantai/2, Myllypuro AC 6
08.12.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
09.12.2017  14:45 FC Deathspeed – Käpylä Maanantai/1, Hakaniemi AC 3
11.12.2017  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
16.12.2017  16:00 Käpylä Maanantai/1 – Cosmos Athletic, Merihaan pallohalli
16.12.2017  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs Vuo-To, Hartwall-areena
18.12.2017  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
20.12.2017  18:30 Käpylä Maanantai EAST vs WEST VII, Hartwall-areena
22.12.2017  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
25.12.2017  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
30.12.2017  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena

2018

01.01.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
05.01.2018  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
08.01.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
10.01.2018  22:00 Stadi-liiga road game: HC MIG vs Käpylä Maanantai, Paloheinän jäähalli
13.01.2018  12:30 AC Karhuryhmä – Käpylä Maanantai/1, Hakaniemi AC 3
13.01.2018  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
15.01.2018  07:00 Deltaliiga: HC Danske vs Käpylä Maanantai, Salmisaaren jäähalli
15.01.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
19.01.2018  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
22.01.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
24.01.2018  16:30 Deltaliiga: Deltajengi vs Käpylä Maanantai PHC, Salmisaaren jäähalli
27.01.2018  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
29.01.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
31.01.2018  21:15 Stadi-liiga road game: Rangers vs Käpylä Maanantai, Leppävaaran urheilupuisto
02.02.2018  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
03.02.2018  10:00 2018 Helsinki Save Pond Hockey Tournament, Kallion kenttä – Bragu
05.02.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
10.02.2018  13:45 Futsal: Käpylä Maanantai/1 – MaaliVainun Palloilijat, Hakaniemi AC 4
10.02.2018  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs GrIFK GG jun, Hartwall-areena
12.02.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
16.02.2018  21:00 Deltaliiga: Käpylä Maanantai PHC vs Puhis Bears, Hartwall-areena
17.02.2018  10:45 Futsal: Louheen Lupaus – Käpylä Maanantai/1, Merihaka
18.02.2018  18:00 Football Sunday: Sahara, Sahara
19.02.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
20.02.2018  21:00 Stadi-liiga road game: Vuo-To vs Käpylä Maanantai, Vuosaaren jäähalli
23.02.2018  19:00 Jäähyttelijät Invitational 2018, Pyrkkä
24.02.2018  09:00 Football: Tournament in Riihimäki, Valio Areena
24.02.2018  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
25.02.2018  18:00 Football Sunday: Sahara, Sahara
26.02.2018  18:30 Pipolätkämaanantai, Käpylän liikuntapuisto
28.02.2018  22:00 Stadi-liiga road game: HC MIG vs Käpylä Maanantai, Paloheinän jäähalli
02.03.2018  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
03.03.2018  10:00 2018 Tampere Save Pond Hockey, Koulukadun kenttä
03.03.2018  18:00 Futsal: Käpylä Maanantai/1 – Lokomotiv, Hakaniemi AC 4
04.03.2018  18:00 Football Sunday: Sahara, Sahara
10.03.2018  14:45 Futsal: Käpylä Maanantai/1 – Torpedo, Hakaniemi AC 3
10.03.2018  21:00 Stadi-liiga: Käpylä Maanantai vs HC Tankki, Hartwall-areena
11.03.2018  18:00 Football Sunday: Sahara, Sahara
16.03.2018  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
18.03.2018  18:00 Football Sunday: Sahara, Sahara
19.03.2018  21:30 Stadi-liiga A Semifinal: Käpylä Maanantai – HC Snipers, Keravan jäähalli
23.03.2018  21:00 Stadi-liigan mitalipelit, Myllypuron jäähalli
24.03.2018  21:00 Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
25.03.2018  18:00 Football Sunday: Sahara, Sahara
02.04.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
07.04.2018  21:00 Exhibition game: JHC vs Käpylä Maanantai (Stadi-league level), Hartwall-areena
09.04.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
13.04.2018  21:00 Exhibition game vs. FHT (Stadiliiga-level) in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
16.04.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
19.04.2018  21:45 Exhibition game: TFD Rupusakki vs Käpylä Maanantai II, Hernesaaren jäähalli
20.04.2018 - 21.04.2018  15:00 Käpylä Maanantai: Sauna Perjantai, Mäkelänkadun Edustussauna
21.04.2018  21:00 Practice Hartwall Arena Cave (Hartwall-areena), Hartwall-areena
23.04.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
24.04.2018  20:20 5.Div: Käpylä Maanantai vs CLE/B, Kallion kenttä – Bragu
27.04.2018  21:00 Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
30.04.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
04.05.2018  19:20 5.Div Käpylä Maanantai vs Ponnistus, Tali halli
07.05.2018  20:15 5.Div Käpylä Maanantai vs Vesa/Töölö, Lauttasaari TN
07.05.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
08.05.2018  18:15 Harraste: Käpylä Maanantai/2 – Golden Balls, Mustikkamaa Hiekka
14.05.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
16.05.2018  18:45 Harraste: Käpylä Maanantai/2 – Fc Tapiiri, Siltamäki Hiekka
17.05.2018  20:15 5.Div: Käpylä Maanantai vs Hepu, Tali halli
18.05.2018  20:00 Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
21.05.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
23.05.2018  20:20 5.Div Käpylä Maanantai vs Tavastia, Töölö PK 6
24.05.2018  21:00 Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Monday Utd, Kallio TN
28.05.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
29.05.2018  19:15 Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Heisenberg, Kallion kenttä – Bragu
03.06.2018  17:30 5Div: Käpylä Maanantai vs Tote/Ratapihan Dynamo, Tali halli
04.06.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
05.06.2018  20:30 Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Grunge, Kallion kenttä – Bragu
07.06.2018  20:20 5Div: Käpylä Maanantai vs Pohu/Hurjin, Lauttasaari TN
11.06.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
13.06.2018  20:00 5Div: Käpylä Maanantai vs Töölön Taisto/Akatemia, Töölö PK 6
14.06.2018  19:30 Hockey Night in Hartwall Arena Cave, Hartwall-areena
14.06.2018  20:30 Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Germania Helsinki I, Kallion kenttä – Bragu
18.06.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
25.06.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
28.06.2018  18:00 Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs YPPM, Koskelantie nappula TN
29.06.2018  18:00 5Div: Käpylä Maanantai vs HJK/Yellow, Pirkkola TN
02.07.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
09.07.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
16.07.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.07.2018  13:00 Morning ice in Myllypuro, Florida, Myllypuron jäähalli
23.07.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
30.07.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
06.08.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
11.08.2018  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
13.08.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
17.08.2018  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
20.08.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
25.08.2018  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
27.08.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
31.08.2018  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
03.09.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
08.09.2018  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
09.09.2018  21:00 Sun Ice Session w/ Noutajat, Salmisaaren jäähalli
10.09.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
14.09.2018  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
16.09.2018  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
17.09.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.09.2018  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
24.09.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
28.09.2018  21:00 HIK vs. ETU, Hartwall-areena
30.09.2018  21:00 Training game w/ JHC, Salmisaaren jäähalli
01.10.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
06.10.2018  21:00 Stadi vs. Viiva HC Blue, Hartwall-areena
08.10.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
09.10.2018  22:00 HIK @ Failers, Järvenpään jäähalli
10.10.2018  21:00 Stadi @ HC Tankki, Salmisaaren jäähalli
12.10.2018  21:30 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
14.10.2018  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
15.10.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
19.10.2018 - 20.10.2018  16:00 Käpylä Maanantai: Sauna Perjantai, Web-Veistämö
20.10.2018  21:00 Stadi vs. Liu, Hartwall-areena
22.10.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
26.10.2018  21:30 HIK vs. GN, Hartwall-areena
27.10.2018  20:30 HIK @ Parkcity Puckers, Malmin jäähalli
27.10.2018  21:00 Stadi @ JHC, Hartwall-areena
28.10.2018  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
29.10.2018  21:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
03.11.2018  12:30 Futsal: Käpylän Sekunda – Käpylä Maanantai, Merihaka
03.11.2018  21:00 Stadi vs. Rangers, Hartwall-areena
09.11.2018  21:00 CANCELLED: Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
09.11.2018  21:10 HIK @ Storm Team,
10.11.2018  19:00 Futsal: Käpylä Maanantai – PiTa, Herttoniemenranta
11.11.2018  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
17.11.2018  15:30 Futsal: HJK Töölö – Käpylä Maanantai, Merihaka
17.11.2018  21:00 Stadi vs. PT-80, Hartwall-areena
23.11.2018  21:30 HIK vs. Kurkot, Hartwall-areena
24.11.2018  16:00 Futsal: Käpylä Maanantai – HakPa, Merihaka
25.11.2018  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
25.11.2018  22:00 HIK @ KUPO, Tikkurilan urheilupuisto
28.11.2018  22:00 Stadi @ RHC MIG, Paloheinän jäähalli
01.12.2018  21:00 Stadi vs. EsPa, Hartwall-areena
02.12.2018  17:45 Futsal: HJK Harakat – Käpylä Maanantai, Merihaka
03.12.2018  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
07.12.2018  21:30 HIK vs. Kilu, Hartwall-areena
09.12.2018  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
10.12.2018  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
13.12.2018  21:15 HIK @ TFD Rupusakki, Hernesaaren jäähalli
15.12.2018  21:00 Stadi vs. Bad Company, Hartwall-areena
17.12.2018  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
21.12.2018  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
29.12.2018  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
30.12.2018  16:30 Käpylä Maanantai EAST vs WEST VIII, Hartwall-areena

2019

04.01.2019  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
06.01.2019  21:00 DELTALEAGUE: Käpylä Maanantai vs Puhis, Salmisaaren jäähalli
07.01.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
08.01.2019  21:30 Stadi @ Vuo-To, Vuosaaren jäähalli
12.01.2019  21:00 Stadi vs. FHT, Hartwall-areena
13.01.2019  15:35 Futsal: Käpylä Maanantai – FC Pakila, Merihaka
13.01.2019  21:45 HIK @ HC Tuska, Malmin jäähalli
14.01.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
18.01.2019  21:30 HIK vs. JHC, Hartwall-areena
20.01.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
21.01.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
21.01.2019  21:15 Stadi @ Raindbowmen, Salmisaaren jäähalli
26.01.2019  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
27.01.2019  21:00 Stadi @ Noutajat, Salmisaaren jäähalli
28.01.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
29.01.2019  20:30 HIK @ K-Vantaa Hurut, Tikkurilan urheilupuisto
01.02.2019  21:00 HIK vs. BW, Hartwall-areena
03.02.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
04.02.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
09.02.2019  21:00 Stadi vs. BB, Hartwall-areena
10.02.2019  12:00 HIK @ HC MIG 2, Hernesaaren jäähalli
11.02.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
13.02.2019  22:00 Stadi @ KoDy, Tikkurilan urheilupuisto
15.02.2019  21:00 HIK vs. GrIFK GG, Hartwall-areena
17.02.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
18.02.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
22.02.2019  20:50 Football Training, Käpylän juniorihalli
23.02.2019 - 24.02.2019  00:00 Му́рманск Pond Hockey Tournament, Му́рманск
23.02.2019  21:00 HIK vs. Tavastia, Hartwall-areena
25.02.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey, Käpylän liikuntapuisto
01.03.2019  20:50 Football Training, Käpylän juniorihalli
01.03.2019  21:30 HIK vs. HC Tankki, Hartwall-areena
03.03.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
05.03.2019  22:00 Stadi @ Lahnat, Myyrmäen urheilupuisto
08.03.2019  20:50 Football Training, Käpylän juniorihalli
09.03.2019  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
10.03.2019  18:00 HIK @ PiTa, Kaarelan Jäähalli
10.03.2019  21:30 Stadi @ WBH-F, Vuosaaren jäähalli
15.03.2019  20:50 Football Training, Käpylän juniorihalli
15.03.2019  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
17.03.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
23.03.2019  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
29.03.2019  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
30.03.2019  15:00 FINAALI: Käpylä Maanantai vs PiTa, Myllypuron jäähalli
31.03.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
01.04.2019  19:50 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
03.04.2019  20:00 Football Training Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
03.04.2019  20:00 Women’s Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
06.04.2019  21:00 Sat Home Ice Session, Hartwall-areena
08.04.2019  19:50 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
10.04.2019  20:00 Football Training Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
10.04.2019  20:00 Women’s Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
11.04.2019  20:00 6.div Training Game: Käpylä Maanantai vs. Colo Colo, Kumpulanlaakson kenttä
12.04.2019  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
13.04.2019  17:00 Sauna Lauantai, Mäkelänkadun Edustussauna
14.04.2019  21:00 Sun Home Ice Session, Salmisaaren jäähalli
15.04.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
17.04.2019  19:15 6.div Training Game: FC Vantaa vs. Käpylä Maanantai, Tikkurilan urheilupuisto
17.04.2019  21:00 Women’s Football Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.04.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
23.04.2019  19:20 6.Div Game: PK-35/Legendat vs. Käpylä Maanantai, Kontula TN
24.04.2019  20:30 Women’s Football Game: Käpylä Maanantai – FC Blue Balls, Kallion kenttä – Bragu
25.04.2019  21:15 Harraste Game: FC Monday United vs. Käpylä Maanantai/2, Kallion kenttä – Bragu
26.04.2019  21:00 Fri Home Ice Session, Hartwall-areena
29.04.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
02.05.2019  18:45 Women’s Football Game: FC Muuri – Käpylä Maanantai, Kallio TN
05.05.2019  18:30 Roller hockey Sunday, Käpylän liikuntapuisto
06.05.2019  19:20 6. Div Game: Käpylä Maanantai vs. Valtti/All Stars, Lauttasaari TN
06.05.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
07.05.2019  18:45 Women’s Football Game: Käpylä Maanantai vs. FC Munkki/2, Kallio TN
08.05.2019  18:45 Harraste Game: FC Homer vs. Käpylä Maanantai/2, Kallion kenttä – Bragu
08.05.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
08.05.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
13.05.2019  20:00 Harkkamatsi vs Tavastia, Malmin jäähalli
13.05.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
15.05.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
15.05.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
17.05.2019  18:00 6. Div Game: Käpylä Maanantai vs. Dynamo, Tali TN
20.05.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
21.05.2019  14:30 6. Div Game: Jokerit FC/2 vs. Käpylä Maanantai, Myllypuro TN
22.05.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
22.05.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
27.05.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
29.05.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
29.05.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
31.05.2019  17:45 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. FC POHU/Shrimps, Pirkkolan urheilupuisto
03.06.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
04.06.2019  20:30 6. DIV GAME: Veijarit vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Kartano TN
05.06.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
05.06.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
07.06.2019  18:00 Summer ice session 1, Malmin jäähalli
10.06.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
11.06.2019  20:40 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. SUMU/Prospect, Pirkkolan urheilupuisto
12.06.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
12.06.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
17.06.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
18.06.2019  19:20 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. Trikiinit, Pirkkolan urheilupuisto
19.06.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
19.06.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
24.06.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
26.06.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
26.06.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
27.06.2019  19:30 6. DIV GAME: Herrasmiehet vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Kartano TN
01.07.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
03.07.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
03.07.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
08.07.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
10.07.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
10.07.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
15.07.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
17.07.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
17.07.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
20.07.2019  15:30 Summer ice session 2, Myllypuron jäähalli
22.07.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
24.07.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
24.07.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
29.07.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
31.07.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
31.07.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
05.08.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
07.08.2019  18:00 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. PK-35/Legendat, Pitäjänmäki TN
07.08.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
07.08.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
10.08.2019  21:00 Season’s 1st Hockey Night, Hartwall-areena
12.08.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
12.08.2019  21:05 6. DIV GAME: Valtti/All Stars vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Puotila TN
14.08.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
14.08.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
16.08.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
18.08.2019  21:00 Stadi vs Noutajat, Salmisaaren jäähalli
19.08.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
20.08.2019  18:00 6. DIV GAME: Dynamo vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Kartano TN
21.08.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
21.08.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
24.08.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
26.08.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
27.08.2019  19:20 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. Jokerit FC/2, Myllypuro TN
28.08.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
28.08.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
30.08.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
31.08.2019  13:00 Käpylä Maanantai: Heritage Open V – Track And Field Challenge, Eläintarhan kenttä
02.09.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
03.09.2019  18:00 6. DIV GAME: FC POHU/Shrimps vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Pitäjänmäki TN
04.09.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
04.09.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
07.09.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
09.09.2019  19:30 6. DIV GAME: Jokerit FC/2 vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Kontula TN
09.09.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
11.09.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
11.09.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
13.09.2019  18:00 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. Veijarit, Kallion kenttä – Bragu
13.09.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
16.09.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
18.09.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
18.09.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
21.09.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
22.09.2019  12:00 6. DIV GAME: SUMU/Prospect vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Latokartano TN
23.09.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
25.09.2019  17:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntakeskus
25.09.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
25.09.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
27.09.2019  18:00 6. DIV GAME: Trikiinit vs. KÄPYLÄ MAANANTAI, Kallion kenttä – Bragu
27.09.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
30.09.2019  20:40 6. DIV GAME: KÄPYLÄ MAANANTAI vs. Herrasmiehet, Pirkkola TN
30.09.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
02.10.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
02.10.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
03.10.2019  18:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntakeskus
05.10.2019  21:00 Stadi vs TuusKi Mustat, Hartwall-areena
07.10.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
09.10.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
09.10.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
10.10.2019  18:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntakeskus
11.10.2019  21:00 HIK vs HC Tankki, Hartwall-areena
14.10.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
16.10.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
16.10.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
17.10.2019  18:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntakeskus
19.10.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
20.10.2019  15:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntapuisto
21.10.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
23.10.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
23.10.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
24.10.2019  17:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntakeskus
25.10.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
28.10.2019  21:00 Football Monday Training: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
30.10.2019  17:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntapuisto
30.10.2019  21:00 Football Training Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
30.10.2019  21:00 Women’s Football Laajasuo, Laajasuon Tekonurmi
02.11.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
06.11.2019  17:00 Futsal: Practice, Meilahden liikuntapuisto
08.11.2019  21:00 Hockey Night CANCELLED DUE KARJALA-TURNAUS, Hartwall-areena
10.11.2019  16:45 Futsal: Käpylä Maanantai – CLE, Herttoniemenranta
16.11.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
22.11.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
23.11.2019  18:15 Futsal: FC Degis – Käpylä Maanantai, Hakaniemi AC 3
25.11.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
30.11.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
02.12.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
08.12.2019  18:30 Futsal: Jokerit FC – Käpylä Maanantai, Myllypuro AC 7
09.12.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
14.12.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
15.12.2019  12:45 Futsal: Käpylä Maanantai – Dynamo/1, Merihaan pallohalli
16.12.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
20.12.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
23.12.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
28.12.2019  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
29.12.2019  18:30 Käpylä Maanantai EAST vs WEST IX, Helsingin jäähalli
30.12.2019  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto

2020

03.01.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
04.01.2020  15:00 Futsal: SAPA – Käpylä Maanantai, Herttoniemenranta
06.01.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
11.01.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
12.01.2020  17:45 Futsal: Käpylä Maanantai – Kullervo/Über, Myllypuro AC 7
13.01.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
17.01.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
20.01.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
22.01.2020  21:00 Football: KMPP/MYRO training, HPS Areena
25.01.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
26.01.2020  12:00 Futsal: Training, Meilahden liikuntakeskus
27.01.2020  17:00 Salibandy treenit, Meilahden liikuntakeskus
27.01.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
29.01.2020  21:00 Women’s Football: Training, HPS Areena
30.01.2020  20:00 Salibandy treenit, Esport Arena
31.01.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
02.02.2020  15:45 Futsal: FC Pohu/Simpsons – Käpylä Maanantai, Merihaan pallohalli
03.02.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
05.02.2020  21:00 Football: KMPP/MYRO training, HPS Areena
08.02.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
09.02.2020  12:00 Futsal: Training, Meilahden liikuntakeskus
10.02.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
12.02.2020  21:00 Women’s Football: Training, HPS Areena
14.02.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
16.02.2020  16:30 Futsal: Käpylä Maanantai – FC Kontu/A, Merihaan pallohalli
17.02.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
17.02.2020  19:00 Football training: Sahara SEASON OPENING, Sahara
19.02.2020  21:00 Football: KMPP/MYRO training, HPS Areena
21.02.2020  21:00 Football training: Käpylän Juniorihalli, Käpylän juniorihalli
22.02.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
24.02.2020  18:30 Käpylä Maanantai Pond Hockey in Käpylä on Maanantai, Käpylän liikuntapuisto
26.02.2020  21:00 Women’s Football: Training, HPS Areena
28.02.2020  21:00 Football training: Käpylän Juniorihalli, Käpylän juniorihalli
28.02.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
29.02.2020  17:00 Futsal: Vesa – Käpylä Maanantai, Hakaniemi AC 3
04.03.2020  21:00 Football: KMPP/MYRO training, HPS Areena
06.03.2020  21:00 Football training: Käpylän Juniorihalli, Käpylän juniorihalli
07.03.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
09.03.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
11.03.2020  21:00 Women’s Football: Training, HPS Areena
13.03.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
15.03.2020  20:15 Futsal playoffs: KMPP – Fc Degis/Överlopp, Myllypuro AC 1
16.03.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
18.03.2020  21:00 Football: KMPP/MYRO training, HPS Areena
21.03.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
23.03.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
25.03.2020  21:00 Women’s Football: Training, HPS Areena
27.03.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
30.03.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
01.04.2020  21:00 Football: KMPP/MYRO training, HPS Areena
04.04.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
06.04.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
08.04.2020  19:00 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
08.04.2020  20:00 Football: 5.div training game vs. Fc Vantaa, Tikkurilan urheilupuisto
13.04.2020  19:00 Football: 5.Div training game vs. Colo Colo, Kumpulanlaakson kenttä
13.04.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
15.04.2020  19:00 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
16.04.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
18.04.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
20.04.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.04.2020  19:00 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
23.04.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
24.04.2020  21:00 Hockey Night, Hartwall-areena
27.04.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
29.04.2020  19:00 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
30.04.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
04.05.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
06.05.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
07.05.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
11.05.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
13.05.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
14.05.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
18.05.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
20.05.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
21.05.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
25.05.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
27.05.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
28.05.2020 - 31.05.2020  00:00 Käpylä Maanantai X Barcelona, Barcelona
28.05.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
01.06.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
03.06.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
04.06.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
08.06.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
10.06.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
11.06.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
13.06.2020  14:00 Käpylä Maanantai Summer Games 2020, Käpylän liikuntapuisto
15.06.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
17.06.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
18.06.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
22.06.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
24.06.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
25.06.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
29.06.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
01.07.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
02.07.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
06.07.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
08.07.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
09.07.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
13.07.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
15.07.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
16.07.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
20.07.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
22.07.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
23.07.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
27.07.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
29.07.2020  16:30 Käpylä Maanantai Naiset: KMPP NAISET vs. MYRO, Kumpulanlaakso, Elisabeth Kochin tie 3, Helsinki
29.07.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
30.07.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
03.08.2020  15:45 Käpylä Maanantai Naiset: Fc Venus, Tapuli Nap 1 N, Parmaajantie 3, Helsinki
03.08.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
05.08.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
06.08.2020  15:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
06.08.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
10.08.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
11.08.2020  16:30 Käpylä Maanantai Naiset: FC Enkelit, Kallio TN 1
12.08.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
13.08.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
14.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Ice Practice Session (1st of 2020–21), Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
14.08.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
15.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Ice Practice Session, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
15.08.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
17.08.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
19.08.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
20.08.2020  15:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
20.08.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
21.08.2020  15:00 Käpylä Maanantai Naiset: EPS/B3, Brahen kenttä, Helsinginkatu 25a, 00510 Helsinki, Kenttä TN 3
21.08.2020  18:00 Football: Club Game Day, Brahenkenttä
21.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
22.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Ice Practice Session, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
22.08.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
23.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Noutajat, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki
24.08.2020  16:30 Käpylä Maanantai Naiset: FC POHU/LoMa, Kallio TN 2, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki, Kenttä tekonurmi
24.08.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
26.08.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
27.08.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
28.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Ice Practice Session, Areenankuja 1, Helsinki, Areenankuja 1, Helsinki
28.08.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
29.08.2020  10:00 Käpylä Maanantai PHC: Track and Field competition and SAUNA!!, Eläintarhan urheilukenttä, Vauhtitie 6, 00250 Helsinki
29.08.2020  13:00 Käpylä Maanantai Heritage Open VI – Track and Field Challenge, Eläintarhan kenttä
29.08.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Ice Practice Session, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
29.08.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
31.08.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
02.09.2020  17:15 Käpylä Maanantai Naiset: PPJ/Mutsit 4, Kallio TN 2, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki, Kenttä tekonurmi
02.09.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
03.09.2020  15:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
03.09.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
05.09.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Ice Practice Session, Areenankuja 1, Helsinki, Areenankuja 1, Helsinki
05.09.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
06.09.2020  18:15 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Puhis | Koronaliiga, Salmisaari, Salmisaaren jäähalli, Kenttä 2
07.09.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
09.09.2020  16:30 Käpylä Maanantai Naiset: HJK/Klubin gimmat val, Kallio TN 1, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
09.09.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
10.09.2020  18:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK vs Tavastia, Paloheinän jäähalli, Pakilantie 122, 00670 Helsinki
10.09.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
11.09.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs MIG | Koronaliiga, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
11.09.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
12.09.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Practice @ Cave, Hartwall Arena (Cace), Areenankuja 5
12.09.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
13.09.2020  09:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK vs MIG | Koronaliiga, Hernesaaren jäähalli, Hernematalankatu 6, 00150 Helsinki
14.09.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
16.09.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
17.09.2020  15:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
17.09.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
19.09.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Training, Hartwall Arena (Cace), Areenankuja 5
19.09.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
20.09.2020  18:15 Käpylä Maanantai PHC: HIK vs Puhis | Koronaliiga, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 2
21.09.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
23.09.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
24.09.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
25.09.2020  15:00 Käpylä Maanantai Naiset: FC Tykit, Kannelmäki TN 2, Soittajantie 11, 00420 Helsinki, Kenttä tekonurmi
25.09.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Training, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
25.09.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
26.09.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Training, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
26.09.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
27.09.2020  10:30 Käpylä Maanantai Naiset: FC Messi, Kannelmäki TN 1, Soittajantie 11, 00420 Helsinki, Kenttä tekonurmi
28.09.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
29.09.2020  18:15 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Malmin jäähalli, Talttakuja 6, Helsinki
30.09.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
01.10.2020  15:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
01.10.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
02.10.2020  15:00 Käpylä Maanantai Naiset: Matsi, Kannelmäki TN, Soittajantie 11
03.10.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL vs RT, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
03.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
05.10.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
06.10.2020  18:10 Käpylä Maanantai Naiset: Fc Honka/ maradonnat, Pirkkolan TN2, Papinmäentie 43
07.10.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
08.10.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
08.10.2020  21:00 Käpylä Maanantai Naiset: Matsi, Kartano nap 2 TN, Pallokuja 4
09.10.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS vs MIG, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
09.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
10.10.2020  16:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL vs JäTe, Paloheinän jäähalli, Pakilantie 122, 00670 Helsinki, Kenttä 1
10.10.2020  16:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS vs JHC, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, Helsinki, Kenttä 1
10.10.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Vuo-To, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
10.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
12.10.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
14.10.2020  17:45 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Keravan jäähalli, Kalevan Urheilupuisto, Metsolantie 3, 04200 Kerava, Kenttä 2
14.10.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
15.10.2020  15:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
15.10.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
17.10.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL vs. Stadi HC, Hartwall Arena (Cace), Areenankuja 5
17.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
18.10.2020  18:30 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs WBH, Vuosaaren jäähalli, Pallokuja 4, 00980 Helsinki, Kenttä 1
19.10.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
21.10.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
22.10.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
23.10.2020  18:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS vs Storm, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
24.10.2020  06:45 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL @ Kiekkohärät, Keravan jäähalli, Kalevan Urheilupuisto, Metsolantie 3, 04200 Kerava, Kenttä 2
24.10.2020  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Tuuski, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
24.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
25.10.2020  13:30 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Helsingin jäähalli, Nordenskiöldinkatu 11-13, 00250 Helsinki, Kenttä (Arena, benchwarmers koppi)
26.10.2020  20:00 Football Monday: Kumpulanlaakso, Kumpulanlaakson kenttä
27.10.2020  19:15 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Malmin jäähalli, Talttakuja 6, Helsinki, Kenttä Heslinki predators locker room
28.10.2020  19:15 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki
28.10.2020  19:15 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS @ PuHu, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, Helsinki
28.10.2020  19:30 Football: Women’s training, Kumpulanlaakson kenttä
29.10.2020  16:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
29.10.2020  21:00 Football: MYRO training, Laajasuon Tekonurmi
31.10.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL vs. Mr Taxi,
31.10.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
01.11.2020  19:15 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Puhis, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki
04.11.2020  19:15 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL @ Rangers, Leppävaara, Leppävaara, Espoo
06.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS VS WIG, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
06.11.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
07.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs MIG, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
07.11.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
09.11.2020  19:30 Käpylä Maanantai PHC: KHL MESTIS @ Hki Pirates, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, Helsinki
12.11.2020  16:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
13.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Karjut, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
14.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL vs. Diablos, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
14.11.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
15.11.2020  10:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
15.11.2020  12:45 Käpylä Maanantai Naiset: FC Maitohapot – Käpylä Maanantai, Hakaniemi AC 4, Sörnäisten rantatie 6 C
20.11.2020  18:30 Käpylä Maanantai Naiset: Käpylä Maanantai – FC JIM, Hakaniemi AC 3
20.11.2020  19:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS VS KUPO, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
20.11.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
21.11.2020  13:30 Käpylä Maanantai PFsC: Tote/Avauspotku, Merihaan Pallohalli Oy, Haapaniemenkatu 14, 00530 Helsinki
21.11.2020  18:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL @ Parkcity Puckers, Malmin jäähalli, Talttakuja 6, Helsinki, Kenttä 2
21.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs EVU, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
21.11.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
22.11.2020  16:15 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, Helsinki
23.11.2020  17:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS @ Forsberg,
26.11.2020  16:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
27.11.2020  19:59 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Liuku, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, Helsinki, Kenttä 1
28.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL vs. Team pappa, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
28.11.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
29.11.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Noutajat, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki
04.12.2020  19:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS vs. KilU,
04.12.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
05.12.2020  12:00 Käpylä Maanantai Naiset: Käpylä Maanantai – Team Calle, Hakaniemi AC 4, Sörnäisten rantatie 6 C
05.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Rangers, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
05.12.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
06.12.2020  10:00 Käpylä Maanantai PP ’11 ry vs Lalini pond hockey team @ Oulunkylän tekojää., Oulunkylän liikuntapuisto
06.12.2020  10:00 Pond Hockey Original Six Challenge: LaLiNi vs Käpylä Maanantai, Oulunkylän liikuntapuisto
06.12.2020  17:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL @ TIFK, Kaarelan jäähalli, Kaarelan raitti, 00430 Helsinki
07.12.2020  17:00 KÄPYLÄ MAANANTAI POND HOCKEY ❄️ 🏒 M, Käpylän liikuntapuisto
08.12.2020  19:30 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Vuo-To, Vuosaaren jäähalli, Pallokuja 4, 00980 Helsinki, Kenttä 1
10.12.2020  16:00 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Meilahden liikuntakeskus, Meilahden Liikuntapuisto, Zaidankatu 9, 00250 Helsinki
10.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK KHL @ GV-Hockey, Sipoon jäähalli, Urheilutie 2 B, 04130 Sipoo
12.12.2020  13:30 Käpylä Maanantai PFsC: HIFK/P20, Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00790 Helsinki, Field 2
12.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK HKL vs. Jäte, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
12.12.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
13.12.2020  14:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK MESTIS @ HC Tankki,
14.12.2020  17:00 Käpylä Maanantai – pipolätkä, Käpylän liikuntapuisto
18.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
18.12.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
19.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
19.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Rangers, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
19.12.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
20.12.2020  16:00 Käpylä Maanantai PFsC: FC Degis/Överløpp, Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00790 Helsinki, Field 2
20.12.2020  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Vuo-To, Vuosaaren jäähalli, Pallokuja 4, 00980 Helsinki, Kenttä 1
21.12.2020  17:00 Pipolätkä, Käpylän liikuntapuisto
26.12.2020  14:00 Holidays/Christmas pond hockey @ Käpylä, Käpylän liikuntapuisto
26.12.2020  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2

2021

01.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
02.01.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
02.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
03.01.2021  17:30 Käpylä Maanantai PHC: Mestis vs OBHH, Kaarelan jäähalli, Kaarelan raitti, 00430 Helsinki
08.01.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Mestis vs Gringos Stars, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
08.01.2021  19:59 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Liuku, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, Helsinki, Kenttä 1
09.01.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
09.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
10.01.2021  16:00 Käpylä Maanantai PFsC: Tavastia/ACTuskaUnit, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 7
10.01.2021  16:30 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
12.01.2021  19:59 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs T-team, Tikkurilan jäähalli, 01300 Vantaa
15.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
16.01.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
16.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
22.01.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.01.2021  13:30 Käpylä Maanantai PFsC: HeMan, Merihaan Pallohalli Oy, Haapaniemenkatu 14, 00530 Helsinki
23.01.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Puhis, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
25.01.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Tuuski, Tuusulan jäähalli, Kilpailukuja 7, 04300 Tuusula, Kenttä 2
29.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
30.01.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
06.02.2021  09:00 Käpylä Maanantai PFsC: Kullervo/Über, Merihaan Pallohalli Oy, Haapaniemenkatu 14, 00530 Helsinki
06.02.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs WBH, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
06.02.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
10.02.2021  18:45 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs MIG, Keravan jäähalli, Kalevan Urheilupuisto, Metsolantie 3, 04200 Kerava, Kenttä 2
12.02.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
13.02.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
20.02.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Noutajat, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
20.02.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
21.02.2021  09:15 Käpylä Maanantai PFsC: GFT/Röllykkä, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 6
24.02.2021  19:50 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs EVU, Myyrmäen jäähalli, Raappavuorentie 10, 01600 Vantaa
26.02.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
27.02.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
28.02.2021  11:45 Käpylä Maanantai PFsC: VAMOL, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 7
06.03.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
12.03.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
13.03.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
20.03.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
21.03.2021  13:00 Käpylä Maanantai PFsC: Vesa, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 6
26.03.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
27.03.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
28.03.2021  11:15 Käpylä Maanantai PFsC: Colo-Colo, Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00790 Helsinki, Field 2
03.04.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
09.04.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
10.04.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
17.04.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
23.04.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
24.04.2021  21:00 Hockey Night in Hartwall Arena 2, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki, Kenttä Hartwall2
11.05.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
18.05.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
25.05.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
27.05.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
01.06.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
03.06.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
08.06.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
10.06.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
12.06.2021  13:30 Käpylä Maanantai Naiset: Fc Peppi, Töölön pallokenttä, Urheilukatu 1-5, 00250 Helsinki, Kenttä TN B
15.06.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
17.06.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
18.06.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Fc Lahjattomat, Kartano nap 2 TN, Pallokuja 4
22.06.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
23.06.2021  17:50 Käpylä Maanantai Naiset: Sa pilkunviilaajat, Koskelantie napTN, 00610 Helsinki
24.06.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
29.06.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
01.07.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
06.07.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
08.07.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
13.07.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
15.07.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
20.07.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
22.07.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
27.07.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
29.07.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
03.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
04.08.2021  14:30 Käpylä Maanantai Naiset: LPS, Koskelantie napTN, Käpylän liikuntapuisto
05.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
10.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
12.08.2021  15:45 Käpylä Maanantai Naiset: FC Kissat, Koskelantie napTN, Käpylän liikuntapuisto
12.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
12.08.2021  18:15 Käpylä Maanantai Naiset: Fc kissat, Kartano nap 2 TN, Pallokuja 4
14.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
15.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Noutajat, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki
17.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
18.08.2021  18:15 Käpylä Maanantai Naiset: Vufi, Kartano nap 2 TN, Pallokuja 4
19.08.2021  15:45 Käpylä Maanantai Naiset: VUFI, Töölö pk 1 TN B, Urheilukatu 1-5
19.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
20.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
21.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
24.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: FC Lisukkeet, Lauttasaari TN B, Lahnalahdentie 2
24.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
26.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
28.08.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
30.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Fc kissat, Pitäjänmäki tn b
31.08.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
01.09.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
02.09.2021  15:15 Käpylä Maanantai Naiset: Vufi, Kartano TN 1
02.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
03.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs MIG koronaliiga, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
04.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
05.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK vs Puhis Koronaliiga, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 2
07.09.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
08.09.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
08.09.2021  16:30 Käpylä Maanantai Naiset: Fc Juicy, Kontula tn 1, Rintinpolku 19
09.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
09.09.2021  18:30 Käpylä Maanantai PHC: HIK vs Tavastia preseason game, Paloheinän jäähalli, Pakilantie 122, 00670 Helsinki
10.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
11.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
12.09.2021  09:00 Käpylä Maanantai PHC: HIK vs MIG Koronaliiga, Hernesaaren jäähalli, Hernematalankatu 6, 00150 Helsinki
12.09.2021  11:00 Käpylä Maanantai PHC: Harraste Ilta Kevyt pre-season LUNCH (+ SAUNA), Hernesaari, Hernesaari, Helsinki
12.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Puhis Koronaliiga, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 2
14.09.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
15.09.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
16.09.2021  17:45 Käpylä Maanantai Naiset: Vufi, Pirkkola nap TN, Pirkkolan metsätie 6
16.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
17.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
18.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
21.09.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
21.09.2021  21:00 Käpylä Maanantai Naiset: Fc himmeneet toivot,
22.09.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
23.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
25.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
26.09.2021  18:15 Käpylä Maanantai PHC: Harkkamatsi vs Puhis, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 2
28.09.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
29.09.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
30.09.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
01.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
02.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
04.10.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HC Kollit, Tikkurilan jäähalli, 01300 Vantaa
05.10.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
05.10.2021  18:30 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs KelA Chiefs, Kellokosken Jäähalli Oy, Koulutie 20, 04500 Tuusula
06.10.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
07.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
09.10.2021  13:00 Käpylä Maanantai PHC: Käpylä Maanantai 10th Anniversary Gala, Poliisien kesäkoti, Länsiulapanniemi 6, 00200 Helsinki
09.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
09.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: TO BE MOVED!!! (NHL vs Gringos), Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
10.10.2021  21:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS vs Hki Pirates,
12.10.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
13.10.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
13.10.2021  18:30 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HAHO, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, 00900 Helsinki
14.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
15.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS vs HC Tankki, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
16.10.2021  10:00 Käpylä Maanantai PFsC: Practice game vs. FC Kali, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki
16.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
16.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Bööti, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
19.10.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
20.10.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
21.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
23.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HAHO, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
24.10.2021  17:45 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Manitoban Hirvet, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Kenttä 2
24.10.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS vs KUPO, Tikkurilan jäähalli, 01300 Vantaa
26.10.2021  16:00 Käpylä Maanantai Naiset: Harkka, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Kaukalon viereinen tekonurmi
27.10.2021  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
28.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai Naiset: Yhteistreenit miesten joukkueiden kanssa, Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 72, 00610 Helsinki, Kenttä Sama ku omis treeneis
28.10.2021  18:15 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS vs Ice Tigers, Leppävaaran Jäähalli, Maantienpelto 1, 02650 Espoo
29.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS v KilU, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
30.10.2021  16:45 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HeKa, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 2
30.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
30.10.2021  18:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Kukot, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
03.11.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
05.11.2021  20:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS v KilU, Helsingin jäähalli (Harjoitushalli), Nordenskiöldinkatu 11-13, 00250 Helsinki, Kenttä Töölö 2
06.11.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs EHK, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
10.11.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
11.11.2021  19:30 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Farmers,
12.11.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS v STORM, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
13.11.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Karjut, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
17.11.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
20.11.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs Play Boys, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.11.2021  20:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Failers, Järvenpään Jäähalli, Seutulantie 14, 04410 Järvenpää
24.11.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
24.11.2021  17:45 Käpylä Maanantai PHC: Extra jäät, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki
25.11.2021  22:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS v PuHu, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 1
27.11.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Vuo-To, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
29.11.2021  19:15 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs Gringos, Leppävaaran Jäähalli, Maantienpelto 1, 02650 Espoo, Kenttä C
01.12.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
01.12.2021  19:30 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Bad Company, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, 00900 Helsinki
04.12.2021  11:00 Käpylä Maanantai PFsC: SAPA, Herttoniemenrannan liikuntahalli, Petter Wetterin tie 5, 00810 Helsinki
04.12.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HC Kollit, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
05.12.2021  08:00 Käpylä Maanantai PHC: SAVE POND HOCKEY LAHTI, Lahden tori, Vapaudenkatu 7, 15110 Lahti
08.12.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
10.12.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS v JHC, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
11.12.2021  16:45 Käpylä Maanantai PFsC: KäPa/NoLe, Myllypuro AC 6, Alakiventie 2, Helsinki
11.12.2021  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs BB, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
13.12.2021  17:30 Käpylä Maanantai PHC: MESTIS v FORSBERG, Hernesaaren jäähalli, Hernematalankatu 6, 00150 Helsinki
15.12.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
19.12.2021  11:15 Käpylä Maanantai PFsC: Veijarit, Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00790 Helsinki, Field LH 2
22.12.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
29.12.2021  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki

2022

05.01.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
06.01.2022  14:00 Käpylä Maanantai PHC: EAST vs WEST XI, Hartwall Arena, Areenankuja 1, 00240 Helsinki
08.01.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Liuku, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
09.01.2022  16:30 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
10.01.2022  19:50 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs Mr Taxi HC, Myyrmäen jäähalli, Raappavuorentie 10, 01600 Vantaa
12.01.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
13.01.2022  19:15 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs HC Pipot Blue, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 2
15.01.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HeKa, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
16.01.2022  14:00 Käpylä Maanantai PFsC: Jokerit Fc, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 7
19.01.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
22.01.2022  15:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Noutajat, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.01.2022  12:45 Käpylä Maanantai PFsC: KF Dardanet, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 7
26.01.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
29.01.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs Mr Taxi HC, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
30.01.2022  07:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs FHT, Helsingin jäähalli (Harjoitushalli), Nordenskiöldinkatu 11-13, 00250 Helsinki
30.01.2022  17:15 Käpylä Maanantai PFsC: Valtti/Dynamo, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 6
30.01.2022  18:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs Play Boys, Keravan jäähalli, Kalevan Urheilupuisto, Metsolantie 3, 04200 Kerava, Kenttä 2
02.02.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
02.02.2022  19:30 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HAHO, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, 00900 Helsinki, Kenttä 2
05.02.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs FHT, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
07.02.2022  20:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs HC Kollit, Tikkurilan jäähalli, 01300 Vantaa
09.02.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
12.02.2022  08:00 Käpylä Maanantai PHC: Helsinki Save Pond Hockey, Brahenkenttä, Helsinginkatu 25a, 00510 Helsinki
12.02.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: FC Party-Hava/JFK63, Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00790 Helsinki, Field LH 2
12.02.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: NHL vs Gringos, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
13.02.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Noutajat, Salmisaaren Jäähalli, Energiakatu 5, 00180 Helsinki, Kenttä 1
16.02.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
19.02.2022  19:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs HC Pipot Blue, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
20.02.2022  16:30 Käpylä Maanantai PHC: Harkka, Hartwall Arena (Cave), Areenankuja 5, Helsinki
23.02.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
25.02.2022  20:00 Käpylä Maanantai PHC: STADI vs Liuku, Myllypuron jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, 00900 Helsinki, Kenttä 1
27.02.2022  08:00 Käpylä Maanantai PHC: KMPP: Ski Forever – Race against climate change event, Olympic Stadium, Paavo Nurmen tie 1, 00250 Helsinki
27.02.2022  10:15 Käpylä Maanantai PFsC: Fc Degis, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki, Field AC 3
02.03.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
09.03.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
13.03.2022  10:30 Käpylä Maanantai PFsC: FC Kontu/TDJ, Arena Center Myllypuro, Alakiventie 2, 00920 Helsinki, Field AC 7
16.03.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
19.03.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: SUMU, Herttoniemenrannan liikuntahalli, Petter Wetterin tie 5, 00810 Helsinki
23.03.2022  15:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
27.03.2022  13:45 Käpylä Maanantai PFsC: PK-35/2.0, Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00790 Helsinki, Field LH 2
30.03.2022  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
06.04.2022  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
13.04.2022  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
20.04.2022  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki
27.04.2022  14:30 Käpylä Maanantai PFsC: Training, Arena Center Hakaniemi, Sörnäisten rantatie 2, 00530 Helsinki