Events

Subscribe to the calendar https://kapylamaanantai.com/events.ics
to your GoogleApple iCalOutlook, iPhone or other calendar

2024

Date/Time Event
Fri 01.03.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 08.03.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Sat 09.03.2024
09:30
Käpylä Maanantai PHC: Tampere Save Pond Hockey Tournament
Sorsapuiston kenttä, Salhojankatu, 33540 Tampere, ,
Fri 15.03.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 22.03.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 29.03.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 05.04.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 12.04.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 19.04.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka
Fri 26.04.2024
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Harkka