Events

Subscribe to the calendar https://kapylamaanantai.com/events.ics
to your GoogleApple iCalOutlook, iPhone or other calendar

2022

Date/Time Event
Wed 24.08.2022
19:00
Käpylä Maanantai Naiset: Harkka
Tali, Tali,
Wed 31.08.2022
19:00
Käpylä Maanantai Naiset: Harkka
Tali, Tali,
Fri 02.09.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 09.09.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 10.09.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Wed 14.09.2022
17:00
Käpylä Maanantai PHC: Euro Hockey Tour 2022
Europe, Europe,
Thu 15.09.2022
17:00
Käpylä Maanantai PHC: Euro Hockey Tour 2022
Europe, Europe,
Fri 16.09.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 17.09.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 23.09.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 24.09.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 30.09.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 01.10.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 07.10.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 08.10.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 14.10.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 15.10.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 21.10.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 22.10.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 28.10.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 29.10.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 04.11.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 05.11.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 11.11.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 12.11.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 18.11.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 19.11.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 25.11.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 26.11.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 02.12.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 03.12.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 09.12.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 10.12.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 16.12.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 17.12.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Sat 24.12.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,
Fri 30.12.2022
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Sat 31.12.2022
18:00
Käpylä Maanantai PHC: Training (when no home games)
Jääherne, 00150 Helsinki, Jääherne, 00150 Helsinki,

2023

Date/Time Event
Fri 06.01.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 13.01.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 20.01.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 27.01.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 03.02.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 10.02.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 17.02.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 24.02.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 03.03.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 10.03.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 17.03.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 24.03.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 31.03.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 14.04.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 21.04.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,
Fri 28.04.2023
21:45
Käpylä Maanantai PHC: Ice session
Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki, Pirkkolan jäähalli 2, Plotinrinne 8, 00630 Helsinki,