Käpylä Maanantai PP '11 ry

Events

expose-seperator

Subscribe to the calendar https://kapylamaanantai.com/events.ics
to your GoogleApple iCalOutlook, iPhone or other calendar

Sport Date/Time Event
Jääkiekkoharjoitukset Fri 17.08.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 20.08.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 25.08.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 27.08.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 31.08.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 03.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 08.09.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 10.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 14.09.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 17.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 22.09.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 24.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 28.09.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 01.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 06.10.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 08.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 12.10.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 15.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 20.10.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 22.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 26.10.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 29.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 03.11.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 09.11.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 17.11.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 23.11.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 01.12.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 07.12.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 15.12.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 21.12.2018
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 29.12.2018
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 04.01.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 12.01.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 18.01.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 26.01.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 01.02.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 09.02.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 15.02.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 23.02.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 01.03.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 09.03.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 15.03.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 23.03.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 29.03.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 06.04.2019
21:00 - 22:30
Sat Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 12.04.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 26.04.2019
21:00 - 22:30
Fri Home Ice Session
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki