Käpylä Maanantai PP '11 ry

Events

expose-seperator

Subscribe to the calendar https://kapylamaanantai.com/events.ics
to your GoogleApple iCalOutlook, iPhone or other calendar

Sport Date/Time Event
Jalkapalloharjoitukset Wed 01.04.2020
21:00 - 22:00
Football: KMPP/MYRO training
HPS Areena, Pilkekuja 10, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 04.04.2020
21:00 - 22:30
Hockey Night
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 06.04.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 08.04.2020
19:00 - 20:00
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Wed 08.04.2020
20:00 - 22:00
Football: 5.div training game vs. Fc Vantaa
Tikkurilan urheilupuisto, Läntinen Valkoisenlähteentie 58, Vantaa
Jalkapallo-ottelu, Edari Mon 13.04.2020
19:00 - 21:00
Football: 5.Div training game vs. Colo Colo
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 13.04.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 15.04.2020
19:00 - 20:00
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 16.04.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 18.04.2020
21:00 - 22:30
Hockey Night
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 20.04.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 22.04.2020
19:00 - 20:00
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 23.04.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 24.04.2020
21:00 - 22:30
Hockey Night
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 27.04.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 29.04.2020
19:00 - 20:00
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 30.04.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 04.05.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 06.05.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 07.05.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 11.05.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 13.05.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 14.05.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 18.05.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 20.05.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 21.05.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 25.05.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 27.05.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
International Thu 28.05.2020
All Day
Käpylä Maanantai X Barcelona
Barcelona, Barcelona, Barcelona
Jalkapalloharjoitukset Thu 28.05.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 01.06.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 03.06.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 04.06.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 08.06.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 10.06.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 11.06.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Virkistäytyminen Sat 13.06.2020
14:00 - 18:00
Käpylä Maanantai Summer Games 2020
Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 15.06.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 17.06.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 18.06.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 22.06.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 24.06.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 25.06.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 29.06.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 01.07.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 02.07.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 06.07.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 08.07.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 09.07.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 13.07.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 15.07.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 16.07.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 20.07.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 22.07.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 23.07.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 27.07.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 29.07.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 30.07.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 03.08.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 05.08.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 06.08.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 10.08.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 12.08.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 13.08.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 17.08.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 19.08.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 20.08.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Fri 21.08.2020
18:00 - 21:00
Football: Club Game Day
Brahenkenttä, Helsinginkatu 25, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 24.08.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 26.08.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 27.08.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Sat 29.08.2020
13:00 - 17:00
Käpylä Maanantai Heritage Open VI - Track and Field Challenge
Eläintarhan kenttä, Vauhtitie 6 , Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 31.08.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 02.09.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 03.09.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 07.09.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 09.09.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 10.09.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 14.09.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 16.09.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 17.09.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 21.09.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 23.09.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 24.09.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 28.09.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 30.09.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 01.10.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 05.10.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 07.10.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 08.10.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 12.10.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 14.10.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 15.10.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 19.10.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 21.10.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 22.10.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 26.10.2020
20:00 - 21:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Wed 28.10.2020
19:30 - 20:30
Football: Women's training
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Thu 29.10.2020
21:00 - 22:00
Football: MYRO training
Laajasuon Tekonurmi, Poutunkuja 8, Helsinki