Käpylä Maanantai PP '11 ry

Events

expose-seperator

Subscribe to the calendar https://kapylamaanantai.com/events.ics
to your GoogleApple iCalOutlook, iPhone or other calendar

Sport Date/Time Event
Virkistäytyminen Fri 20.04.2018
15:00 - 01:00
Käpylä Maanantai: Sauna Perjantai
Mäkelänkadun Edustussauna, Mäkelänkatu 91, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 21.04.2018
21:00 - 22:30
Practice Hartwall Arena Cave (Hartwall-areena)
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 23.04.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Tue 24.04.2018
20:20 - 22:00
5.Div: Käpylä Maanantai vs CLE/B
Kallion kenttä – Bragu, Helsinginkatu 23, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 27.04.2018
21:00 - 22:30
Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 30.04.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Fri 04.05.2018
19:20 - 21:00
5.Div Käpylä Maanantai vs Ponnistus
Tali halli, Purotie 8, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Mon 07.05.2018
20:15 - 22:00
5.Div Käpylä Maanantai vs Vesa/Töölö
Lauttasaari TN, Lahnalahdentie 2 , Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 07.05.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Tue 08.05.2018
18:15
Harraste: Käpylä Maanantai/2 - Golden Balls
Mustikkamaa Hiekka, Mustikkamaantie 3, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 14.05.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Wed 16.05.2018
18:45 - 19:30
Harraste: Käpylä Maanantai/2 - Fc Tapiiri
Siltamäki Hiekka, Pallomäentie 14, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Thu 17.05.2018
20:15 - 22:00
5.Div: Käpylä Maanantai vs Hepu
Tali halli, Purotie 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 21.05.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Wed 23.05.2018
20:20 - 22:00
5.Div Käpylä Maanantai vs Tavastia
Töölö PK 6, Urheilukatu 1-5, Helsinki
Thu 24.05.2018
21:00 - 22:00
Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Monday Utd
Kallio TN, Helsinginkatu 23, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 28.05.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Tue 29.05.2018
19:15 - 20:15
Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Heisenberg
Kallion kenttä – Bragu, Helsinginkatu 23, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Sun 03.06.2018
17:30 - 19:15
5Div: Käpylä Maanantai vs Tote/Ratapihan Dynamo
Tali halli, Purotie 8, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 04.06.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Tue 05.06.2018
20:30 - 21:30
Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Grunge
Kallion kenttä – Bragu, Helsinginkatu 23, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Thu 07.06.2018
20:20 - 22:00
5Div: Käpylä Maanantai vs Pohu/Hurjin
Lauttasaari TN, Lahnalahdentie 2 , Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 11.06.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Wed 13.06.2018
20:00 - 21:45
5Div: Käpylä Maanantai vs Töölön Taisto/Akatemia
Töölö PK 6, Urheilukatu 1-5, Helsinki
Thu 14.06.2018
20:30 - 21:30
Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs Fc Germania Helsinki I
Kallion kenttä – Bragu, Helsinginkatu 23, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 18.06.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 25.06.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Thu 28.06.2018
18:00 - 19:00
Harraste: Käpylä Maanantai/2 vs YPPM
Koskelantie nappula TN, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jalkapallo-ottelu, Edari Fri 29.06.2018
18:00 - 19:45
5Div: Käpylä Maanantai vs HJK/Yellow
Pirkkola TN, Pirkkolan urheilupuisto, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 02.07.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 09.07.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 16.07.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 23.07.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 30.07.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 06.08.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 13.08.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 20.08.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 27.08.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 03.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 10.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 17.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 24.09.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 01.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 08.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 15.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 22.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki
Jalkapalloharjoitukset Mon 29.10.2018
21:00 - 22:00
Football Monday: Kumpulanlaakso
Kumpulanlaakson kenttä, Kumpulankatu 2, Helsinki