Käpylä Maanantai PP '11 ry

Events

expose-seperator

Subscribe to the calendar http://kapylamaanantai.com/events.ics
to your GoogleApple iCalOutlook, iPhone or other calendar

Sport Date/Time Event
Jääkiekko-ottelu Wed 24.01.2018
16:30 - 18:00
Deltaliiga: Deltajengi vs Käpylä Maanantai PHC
Salmisaaren jäähalli, Energiakatu 3, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 27.01.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Pipolätkäharjoitukset Mon 29.01.2018
18:30 - 20:30
Pipolätkämaanantai
Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 02.02.2018
21:00 - 22:30
Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Pipolätkäharjoitukset Mon 05.02.2018
18:30 - 20:30
Pipolätkämaanantai
Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 10.02.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Pipolätkäharjoitukset Mon 12.02.2018
18:30 - 20:30
Pipolätkämaanantai
Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jääkiekko-ottelu Fri 16.02.2018
21:00 - 22:30
Deltaliiga: Käpylä Maanantai PHC vs Puhis Bears
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Pipolätkäharjoitukset Mon 19.02.2018
18:30 - 20:30
Pipolätkämaanantai
Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 24.02.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Pipolätkäharjoitukset Mon 26.02.2018
18:30 - 20:30
Pipolätkämaanantai
Käpylän liikuntapuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 02.03.2018
21:00 - 22:30
Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 10.03.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 16.03.2018
21:00 - 22:30
Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 24.03.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 07.04.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 13.04.2018
21:00 - 22:30
Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Sat 21.04.2018
21:00 - 22:30
Saturday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki
Jääkiekkoharjoitukset Fri 27.04.2018
21:00 - 22:30
Friday Hockey Night in Hartwall Arena Cave
Hartwall-areena, Areenankuja 1, Helsinki